Кабачки для рулетиків на зиму

Кабачки для рулетиків на зиму
Кабачки для рулетиків на зиму

Якщо подобаються рулетики з кабачка з різною начинкою, наприклад, з сиром з часником або з корейською морквою і т. д., то цей рецепт саме для Вас. Взимку залишиться лише вмочити кабачки в борошно, а потім у збите яйце з сіллю і обсмажити в рослинній олії. Дати кабачкам охолонути, а потім загорнути рулетики з начинкою.

Інгредієнти для консервованих кабачків (розрахунок на 4 банки по 0,5 л):
– кабачки молоді – 5 шт.,
– окріп – приблизно 800 мл,
– оцет столовий 9% – 4 ст. л.

Для цієї заготовки взяти молоденькі кабачки, краще довгі. Кабачки помити, відрізати плодоніжки і трохи шкірки з протилежного боку. Для тонкої нарізки кабачків можна використати ніж для шинкування капусти.

Кабачки для рулетиків на зиму
Кабачки для рулетиків на зиму – 1 стадія

За допомогою спеціального ножа тонко нарізати кабачки. У стерилізовані банки укласти пластинки кабачків, перед цим звернувши їх. Потім зверху таким же чином укласти другий ряд нарізаного кабачка.

Кабачки для рулетиків на зиму
Кабачки для рулетиків на зиму – 2 стадія

У кожну півлітрову банку додати по 1 столовій ложці столового 9% оцту. Залити банки крутим окропом і накрити прокип’яченими кришками.

Кабачки для рулетиків на зиму
Кабачки для рулетиків на зиму – 3 стадія

На дно каструлі поставити грати або положити рушник. В цю каструлю влити гарячої води.

Температура води залежить від температури вмісту банок. Акуратно поставити банки, накриті кришками, в каструлю з гарячою водою. Каструлю з банками на плиті стерилізувати 7 хвилин.

Після закипання води в каструлі банки вийняти і остаточно закрити кришки. Закатані банки укутують до повного охолодження.

Залишити коментар