Капітан від піратів застосував «промені болю»

Капітан від піратів застосував «промені болю»
Eclipse («Затемнення»)- яхта російського мільярдера Романа Абрамовича, що стоїть на якорі в круїзному порту в Мармарисському районі Мугла, Туреччина, 22 березня 2022 року.

Капітан супер’яхти Абрамовича застосував звукову зброю та «промені болю», щоб відбитися від піратів, озброєних автоматами Калашникова, про що повідомили лондонській Times.

Капітан супер’яхти Eclipse застосував звукову зброю та «промені болю» проти озброєних піратів в Аравійському морі, які наближалися до судна на надувних човнах, повідомляє Business Insider. Працівник розказав, що бортова зброя, направлена на піратів, через гучну акустику викликала «різку в вухах». Також повідомляють, що «промені болю» (вузькі пучки електромагнітної енергії) створюють відчуття печіння на шкірі.

Працівник написав у The Times: «Загроза піратських нападів є надто реальною. У деяких регіонах, наприклад, уздовж узбережжя Африки в Аденській затоці, навіть очікуваною. Будь-яка захисна технологія, яку варто мати, завжди знайде застосування на борту яхти».

Зазвичай супер’яхти є привабливою мішенню для піратів. За словами уряду Великобританії, яхта російського бізнесмена, яку арештували у Великій Британії в березні, має басейн із прісною водою та винний льох. Судно вартістю 120 мільйонів доларів, затримане у Франції, за словами виробника Oceanco, має плавальний басейн, який перетворюється на майданчик для вертольота, і сонячну палубу з джакузі.

Зручності супер’яхти Eclipse мільярдера Романа Абрамовича вартістю 700 мільйонів доларів включають вертолітний майданчик, два басейни та танцювальний майданчик, каміни і т. п. З техніки – 2 вертольоти, 4 катери, 20 скутерів, підводний човен на 12 місць, який здатний занурюватися на глибину до 50 метрів. В ЗМІ припустили, що судно має систему протиракетної оборони, але анонімний працівник написав у Times, що це неправда.

Абрамович – російський олігарх, входить до числа багатих людей, які потрапили під санкції через порушення законів. Санкції призвели до заморожування активів олігархів і арешту їхніх яхт і приватних літаків.

Анонімний працівник також розповів The Times, як екіпаж супер’яхти щодня готував свіжого лобстера для свого багатого власника, незважаючи на те, що його не було на борту. Екіпаж яхти одягався в дизайнерський одяг, який був викинутий власником одразу після його першого використання.

Джерело

Залишити коментар