Категорії
Різне

Капці на колесах від компанії Nissan

Нарешті проблема з взуттям, що постійно зникає, для готелів може залишитися в минулому – компанія Nissan представила капці на колесах. Нові капці оснащені двигунами і датчиками з використанням технології ProPilot. Завдяки цьому взуття повертається на вказане місце. Зараз кожен, хто бажає, може випробувати це диво техніки в одному з готелів Японії.

В Японії, де древні традиції постійно доповнюються новітніми технологіями, виробник автомобілів запропонував одному з готелів випробувати самохідні капці. Японський автовиробник Nissan розробив систему, за допомогою якої капці гостей традиційного японського ресторану або готелю самостійно стають в пряму лінію на вході.

Капці-самоходи стають на місце після того, як гість натисне кнопку. Кожен капець, щоб проїхати по дерев’яній підлозі, використовуючи технологію Nissan ProPilot Park, оснащений двома крихітними колесами, двигуном і сенсорами. Nissan використовує цю технологію в останній версії свого електромобіля Leaf, в якому високотехнологічні датчики і камери дозволяють автомобілю знаходити місце паркінгу без водія і здавати в цьому місці назад.

Перша версія самопаркувальних капців була випробувана в готелі курортного містечка Хаконе, приблизно в 75 кілометрах на південний захід від Токіо. Тепер гості міста зможуть випробувати нову технологію в березні цього року.

Залишити відповідь