Категорії
Природа Тварини

Кішка-мільйонерка

Після смерті всесвітньо відомого кутюр’є Карла Лагерфельда, виникло питання – хто ж отримає його багатомільйонні статки у спадок. Як передає телеканал BFMTV, один із спадкоємців вже відомий. Ним стане улюблена кішка бірманської породи, яку подарували Лагерфельду ще в 2011 році на Різдво. З тих пір Шупетт неодноразово брала участь в різних рекламних кампаніях, також модельєр присвятив своїй вихованці книгу. На честь Шупетт кутюр’є розробив кілька аксесуарів, в тому числі брелоки і сумки з чорного і білого кольорів. У кішки є свої сторінки в соціальних мережах. У Instagram на неї підписані біля 155 тисяч осіб.

«Німецький кутюр’є безмежно захоплювався своєю вихованкою. Настільки, що хотів залишити їй свої статки», – зазначають журналісти.

У 2015 році в інтерв’ю програмі «Диван» на телеканалі France-3 Лагерфельд розповів, що «у Шупетт є свої невеликі статки, вона спадкоємиця».

«Якщо зі мною щось трапиться, людина, яка подбає про неї, не буде ні в чому мати потребу», – заявив тоді модельєр. Пізніше в інтерв’ю журналу New York Magazine Лагерфельд повідомив, що Шупетт завдяки рекламним контрактам «заробила» в 2014 році близько $ 3 млн.

Кутюр’є не був одружений, у нього не було дітей. «Якщо у вас немає дітей, ви можете залишити спадок кому завгодно», – зазначив віце-президент Вищої ради нотаріусів Девід Амброзіана. З іншого боку, спадщина, за французькими законами, може бути передана тільки фізичній або юридичній особі, тварини не мають права на спадщину.

«Французьке законодавство розглядає тварину як рухоме майно. В цьому випадку кішка є частиною спадщини», – говорить Амброзіана.

Карл Лагерфельд, який був протягом 36 років художнім директором будинку моди Chanel, помер у вівторок вранці, 19 лютого, на 86-му році життя. Він хворів протягом вже декількох місяців, а в понеділок увечері був терміново госпіталізований.

Залишити відповідь