Категорії
Різне

Кістяна порцеляна NARUMI

Кістяна порцеляна NARUMI відома у всьому світі і вже багато десятиліть користується популярністю серед членів королівських сімей.

За даними британської Standard Institution кістяний фарфор повинен містити щонайменше 35% кісткової золи під назвою «Bone China». Bone China було вперше розроблено у Великобританії в кінці 18-го століття. З тих пір своїм високим рівнем білизни і прозорості, зайнявши постійне положення найкращої і найпрестижнішої порцеляни, він полонив людей по всьому світу, включаючи членів королівських сімей у Європі.

Фарфор Нарумі – неперевершений блиск і білизна, чудова прозорість, унікальні складні форми і розміри, поєднані з висококваліфікованою майстерністю. Для задоволення конкретних потреб клієнтів дизайнери NARUMI Corporation вміло розробляють форми і візерунки на замовлення.

Вміле друкування репродукцій шедеврів відомих митців, створених за технологією друку деколі NARUMI були визнані на міжнародному рівні.

Виробництво кістяної порцеляни – етапний процес. Кожен етап, щоб забезпечити найкращу якість, здійснюється з висококваліфікованою майстерністю.

Стандартний процес виробництва кістяної порцеляни містить в собі наступні етапи:

1) Перемішування суміші, яка складається з кістяної золи, польового шпату, кварцу, каоліну і пластичної глини. Серед всіх інгредієнтів кісткова зола займає близько 40% і до 45% суміші і є ключовим елементом, який підвищує білизну і прозорість кістяного фарфору.

2) Формування. Методи формування змінюються залежно від форми. Черговий раунд шматка для тарілки або миски, як правило, формується на вібраторі. Такі нерегулярні частини, як горщики і соусники, відливають в гіпсовій формі. Для надання стабільної овальної, квадратної, прямокутної форми і для деяких окремих деталей вироби відливають у дворозкритих гіпсових формах. Утворені частини, які ще називаються «greenwares», залишають для сушіння і, закінчивши, обтирають з водою, щоб м’яко видалити подряпини і шрами від поверхонь.

3) Перший випал (BISCUIT) відрізняється від рішень звичайної порцеляни. Перший випал кістяного фарфору, так званий «Biscuit», здійснюється в окислювальній атмосфері при температурі близько 1200 – 1300 °C. Цей процес «vitrifies the greenwares» і робить вироби міцними, білими і напівпрозорими. Тим не менш, для того, щоб досягти найкращих результатів протягом такого специфічного температурного діапазону, режим випалу необхідно ретельно контролювати. Крім того, близько двадцятивідсоткова усадка greenwares відбувається на цій стадії, схильній викликати деформацію і утворення тріщин. Для того, щоб подолати це, більшість фігур кладуть на вогнетривкі сетери, які називаються «cranks» (диваки).

4) Скління (глазурування). Глазур для кістяної порцеляни являє собою суміш фрити та каоліну. Greenware після першого випалу не абсорбує, тому глазур потрібно наносити розпиленням.

5) Другий випал (GLOST). Вкритий глазур’ю виріб, щоб уникнути прямого впливу полум’я, встановлюють на лоток. Ці saggers (капсули для випалу) на вагонетках відправляють до тунельної печі. Коли температура підвищується майже до 1000 – 1200 °C, в окислювальному середовищі глазур плавиться і зливається з виробом. Всі glostwares, що виходять з печі, строго перевіряють.

(6) Декорування. Стандартні методи декорування кістяної порцеляни: напилення, перевідне наклеювання, оздоблення золотом, ручний розпис. Після косметичного ремонту вироби нагрівають знову до 700 – 800 °C, щоб пігменти декорування злилися з покриттям з глазурі. Серед згаданих методів декорування ручний розпис виконується тільки досвідченими майстрами, крім того, ручна обробка золотом або платиною здійснюється добре кваліфікованими ремісниками.

Нарумі – найстаріший в Японії виробник посуду в західному стилю, найбільший виробник і постачальник посуду в Японії, вдало займається масовим виробництвом та експортом кістяного фарфору, скляних виробів Нарумі, жароміцної Porcelain Ware, кришталю Кагамі, декоративного посуду LENNOX, супертермостійкого скляного посуду Neoceram, топ-пластин для індукційних плит і систем опалення, продуктів інтер’єру.

З 1911 року є піонером двох самих передових виробничих заводів в Японії, визнаним світовим виробником і постачальником високої якості кістяної порцеляни до багатьох 5-зіркових готелів і національних авіакомпаній.

Заснував виробництво китайський Imperial Seito в 1911 р. і пізніше змінив свою назву на Nagoya Seito. В 1938 році Nagoya Seito будує новий завод в містечку під назвою Нарумі в Японії. В 1943 році завод у Нарумі придбала Sumitomo Metal Industries. Виробництво західного посуду почалося після Другої світової війни в 1946 році.

Корпорація Narumi China була створена в 1950 році. 1962 – запущені у виробництво супер термостійкі вироби зі скла, названі «Neoceram». Використовуючи Neoceram, розроблено «Cookmaster» – виробництво і маркетинг «Кулінарії та Обслуговування посуду». 1965 рік – стартує виробництво і постачання Bone China – першого кістяного фарфорового посуду, який експортували в США. Виробництво технічної кераміки розпочалося в 1970 в місті Mine, Yamaguch, Японія. 1975 р. – виробництво і постачання «Cookmammy».

В 1976 – стартує поставка «Готель та Ресторан», у 1983 році відкривається представництво в Сінгапурі. Виробництво Мі Нарумі розпочато в 1984 році, виробництво і постачання жорсткої порцеляни «Technoceram» – в 1987.

1991 – рік створення Narumi Singapore Pte Ltd. В цей рік відбувається відгалуження Відділу технічної кераміки NARUMI корпорації у Китаї, після дроблення утворюється Sumitomo Metal Ceramics і представництво в Гонконзі.

Виробництво PT NARUMI в Індонезії починається в 1996 році. Потім (2000 р.) виробничі потужності NARUMI були перенесені на Mie Narumi і відбулося налаштування філіалу Bali Branch Office of PT Narumi Indonesia.

Відділ Промислових приладів в 2003 отримує сертифікат ISO 9001, в 2004 р. – ISO 14001. 2005 р. – Narumi Shanghai Co. Ltd, 2006 – корпорація проводить Management Buy-Out (MBO).

Упродовж усієї своєї історії визнаний виробник Нарумі є постачальником високоякісної кістяної порцеляни до багатьох 5-зіркових готелів і національних авіакомпаній світу завжди пропонував найкращу якість своїх продуктів і послуг, ретельно дотримуючись культурних традицій і навичок, переданих від багатьох поколінь, продовжує постійно просуватися вперед і освоювати нові області і напрямки.

Залишити відповідь