Львівський кіт Тошка

Львівський кіт Тошка

Рудий дворічний кіт Тошка живе в особняку на околиці Львова. Спить на подушках, два рази на місяць купається у ванні, в раціоні – курячі шийки і крильця.

Створив сім’ю з сусідською кішкою Асею. Ще кошеням Ася прибилася до сусідів, живе в сараї в дерев’яній коробці. Через місяць Ася народила трьох чудових кошенят (один руденький на батька схожий). Поки малюки були сліпі, Тошка не виявляв до них особливого інтересу. Але коли кошенята відкрили очі, в рудого Тошки прокинулися батьківські почуття.

Львівський кіт Тошка

Вранці у зубах приніс кошеня до себе додому і поклав на подушку. Господиня вирішила простежити за котом. Тошка привів її в сусідський сарай, де в коробці вона побачила ще двох гарненьких кошенят.

Львівський кіт Тошка

Кіт схопив за шкірку наступного малюка і потягнув до себе додому. Дорогу вибрав не коротку – городами і перелазами. Поки господиня прийшла додому, всі троє кошенят були вже там. Вона закрила Тошку, бо впертий знов принесе малюків, а кошенят віднесла назад до Асі.

Львівський кіт Тошка

Два дні вже сидить турботливий батько під замком, кричить не своїм голосом, страждає. Кота годують і випускають тільки в туалет. А його господиня тепер носить його хвостатій подружці курятинку і сирок і підшукує кошенятам добрих господарів.

Львівський кіт Тошка

Залишити коментар