Категорії
Різне

Колекція взуття Jada Dubai

У дубайському готелі Бурдж-ель-Араб покажуть колекцію взуття Jada Dubai із золота і діамантів. Дизайнерське взуття створювалося спільно з ювелірними компаніями.

Найдорожча пара оцінюється в 17 мільйонів доларів, повідомляє видання з ОАЕ The National. Всього на поверхні закріплено 236 діамантів, передня частина найдорожчих туфель прикрашена 15-каратними діамантами. Туфлі назвали «Passion Diamond Shoes». Авторами надзвичайної пари є бренди Jada Dubai і Passion Jewellers. «Ми хотіли створити воістину унікальний екземпляр», – зазначила одна із засновниць Jada Dubai Марія Маджарі. Туфлі запропонують на аукціоні 50 обраним гостям.

Крім «Passion Diamond Shoes» Jada Dubai представлять більш «дешеві» (в межах 17-27 тисяч доларів за пару). Всі варіанти взуття бренду Jada Dubai прикрашені золотом, діамантами, а деякі пари – рубінами і перлами: сандалі Diamond Pearl за 25 000 доларів, прикрашені перлами і діамантами. А також яскраво-червоні туфлі на шпильці Ruby Stilettos, обрамлені рубінами і діамантами. Таке взуття обійдеться трохи дорожче попередньої пари – всього 27 000 доларів.

Колекція взуття Jada Dubai
Туфлі за 17 000 доларів

Найскромніша пара взуття в ній коштує 17 тисяч доларів. Ці туфлі також прикрашені золотом і діамантами, але в меншій кількості.

Колекція взуття Jada Dubai
Модель Ruby Stilettos

Модель Ruby Stilettos коштує 27 тисяч доларів. Це туфлі з позолоченою підошвою, рубінами і діамантами.

Колекція взуття Jada Dubai
Модель Diamond Pearl

Крім цього, є туфлі і за 25 тисяч доларів. Це модель Diamond Pearl прикрашена алмазами, рубінами і перлами.

Колекція взуття Jada Dubai
Туфлі Jada Shoes. На їх створення пішов цілий рік. За інформацією Daily Mail, туфлі інкрустовані білими діамантами і білими сапфірами. Підошва і каблуки пари покриті золотом і платиною. Колекція, в яку входять туфлі, називається відповідно – Royal. Вартість задоволення – понад 300 тисяч доларів.

«Хедлайнером» лінійки The Imperative of Royalty стали туфлі, покриті 54 каратами діамантів і 416 каратами безбарвних сапфірів огранювання «троянда», вставленими в платину і 19-каратне золото. Туфлі носять досить лаконічну назву – Jada Shoes. На весь світ доступна лише одна пара з цінником 300 000 доларів. Виробництво зайняло цілий рік і зажадало зусиль ювелірів і гемологів з трьох різних країн. Представники Jada Dubai заявили, що їхнє творіння – єдине серед подібних, де не тільки ремінці і поверхню, але також підошви і устілки покриті дорогоцінним металом.

Популярністю у заможних клієнток користувалися червоні босоніжки на шпильці, прикрашені дорогоцінним камінням загальною вагою 24 карати. Ремінець з замком виконаний у вигляді корони з рубінів і діамантів вагою 180 каратів.

Колекція взуття Jada Dubai
Червоні босоніжки на шпильці, прикрашені дорогоцінним камінням

Люксовий бренд з ОАЕ Jada Dubai представив кілька фантастичних пар туфель, натхнених великими жінками – колекції отримали імена на честь принцеси Діани, Грейс Келлі, Клеопатри і Джозефіни (імператриці Франції). Кожна – обмежена 10 екземплярами, а їх ціни варіюються від 5000 до 7000 доларів. Крім безбарвних діамантів і сапфірів, туфлі оздоблені цитринами, чорними діамантами, рубінами і смарагдами.

Колекція взуття Jada Dubai
Туфлі, присвячені Грейс Келлі

Туфлі, присвячені Грейс Келлі, прикрашені елегантними коронами, інкрустованими чорними і безбарвними діамантами. Оправа – з жовтого золота і платини. Вартість – 5310 доларів.

Колекція взуття Jada Dubai
Туфлі Принцеса Діана

Модель Принцеса Діана. Дорогоцінну пару туфель покривають 2000 цитринів і 10 безбарвних діамантів в оправі з жовтого золота і платини. Загальна вага цитринів склала 315 каратів. Вартість – 6960 доларів.

Колекція взуття Jada Dubai
Модель Клеопатра

Модель Клеопатра. Ще одна дорогоцінна пара від Jada Dubai прикрашена извивающимися зміями, блискучими чорними і безбарвними діамантами. Обраний символізм змії у багатьох міфах і легендах пов’язують із захистом, царственістю і спокусами. Вартість туфель – 5150 доларів.

Колекція взуття Jada Dubai
Модель Джозефіна

Завершальною моделлю ефектною лінійки є пара, присвячена імператриці Джозефіні. Туфлі інкрустовані рубінами, смарагдами і різнокольоровими напівдорогоцінним камінням. Крім того, модель прикрашена яскраво-червоними квітами, трояндами, які завжди символізують королівську гідність і пристрасть. Вартість – 4980 доларів.

Залишити відповідь