Колесо огляду Singapore Flyer

Колесо огляду Singapore Flyer
Singapore Flyer вночі

Колесо огляду Singapore Flyer з діаметром 150 метрів і загальною висотою 165 метрів знаходиться біля MarinaBay в районі Marina Promenade, південно-східна частина меліорованих земель MarinaCenter, поруч MarinaBay-стріт Circuit. З колеса огляду Singapore Flyerae відкривається прекрасний вид на Signapore Grand Prix.

Ви зможете побачити Сингапур з усіх боків – піщані пляжі, житлові масиви, сингапурський порт, аеропорт Чангі, діловий центр. А також помилуватися пейзажами островів Індонезії (Батам, Бінтан, Джохор, Малайзії) на відстані до 45 км (28 миль). Пішохідна зона вздовж MarinaBay є загальною площею 33 700 м2.

Singapore Flyer, дахи будівель

З 11 по 13 лютого 2008 року під час китайського Нового року відбулося відкриття гігантського колеса огляду Singapore Flyer для корпоративних рейсів. Вступні квитки коштували US $ 6271 (S $ 8888). Перші громадські поїздки відбулися в день Святого Валентина, а вже з 15 квітня почалася офіційна експлуатація.

Singapore Flyer

Круглий корпус Singapore Flyer має 28 капсул площею по 26 м2 кожна і може вмістити по 28 пасажирів. Кожна капсула забезпечена кондиціонером.

Повна поїздка триває близько 32 хвилини. Пасажиропотік потужністю до 7,3 млн. пасажирів на рік.

Капсула Singapore Flyer

Колесо огляду Singapore Flyer будували приблизно 2,5 роки. Загальна площа будівлі – 172000 м2, площа забудови займала 362700 м2.

Капсула колеса Singapore Flyer

Дизайн колеса розроблено Arup і Mitsubishi Heavy Industries, за зовнішнім виглядом нагадує колесо огляду LondonEye. Власник – Singapore Flyer Pte Ltd.

Сад тропічних дерев, Singapore Flyer

Проект офіційно анонсовано і схвалено 27 червня 2003 року Радою з туризму Сингапуру з підписанням меморандуму про взаєморозуміння.

Парк біля Singapore Flyer

Вартість проекту Singapore Flyer – S $ 240 млн. (180 млн доларів США): проект отримав S $ 100 млн. від Collin William Page (дочірня компанія ABNAMRO) і S $ 140 млн. від Hypo Vereins bank.

Архітектори – Кішо Курокава, Associates, DPArchitects. Розробник Управління проектами – Melchers.

Автобусний парк Singapore Flyer

Спочатку колесо оберталося в проти годинниковому напрямку, якщо дивитися зі сторони Marina Center. Але з 4 серпня 2008 року за порадою майстрів фен-шуй  направлення було змінено.

Комплекс Singapore Flyer включає 3-поверховий термінал: торгові площі, магазини, бари, ресторани з прилеглими до них набережними і пристанню.

У тому ж комплексі знаходяться сувенірні магазини, spa-салон.

Станція метро Променад

Торгово-розважальний комплекс надає послугу з комерційного роздрібного громадського харчування на даху колеса огляду, на платформі, в оточенні прилеглого приморського театру в грецькому стилі.

На території комплексу – сад тропічних лісів.

Позаду будівлі є автобусний парк на 40 автобусів, підземний перехід до багатоповерхової парковки на 300 автомобілів, з якої є прямий доступ до станції метро Променад.

Для інвалідних колясок надаються пандуси та ліфти, є туалети і спеціальна автостоянка для інвалідів.

28 травня 2013 компанія в процесі ліквідації Фей Лір Ходсон (Феррьє Ходжсон) взяла на себе активи, покладені на Сингапур Флаєр Limited по всьому світу.

Але турфірма Сингапур Флаєр мала змішану оцінку, і Алекс Йип, генеральний менеджер SiamExpress, запропонував різні творчі ідеї, такі як обід і вечеря на колесі огляду.

Колесо огляду Singapore Flyer працює щоденно з 08:30 – 22:30. Вартість квитка для дорослого – S $ 29,50; для дитини – S $ 20,65.

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version