Категорії
Міста, країни, люди

Колодязь Тора (Орегон, США)

Колодязь Тора (Well of Torah) – дивовижний витвір природи, розташований на мисі Перпетуа в американському штаті Орегон. Настає приплив і вода стікає в колодязь, створюючи неперевершену красу і принадну таємницю, нестримна хвиля в мить може засмоктати в безодню невдалого шукача пригод. В цей час здається, що відкрилися ворота підземного світу.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Ворота в підземелля

Орегон – гірський штат, знаходиться на північному заході Сполучених Штатів. Через своє розташування на крайньому заході, штат Орегон іноді називають штатом сонячного заходу – адже, подорожуючи вздовж узбережжя Тихого океану, ви можете насолоджуватися прекрасним заходом.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Ворота в підземний світ

Територія штату Орегон щедро забезпечена озерами, у тому числі глибоким озером Крейтер (Crater, 589 м). Місцеві жителі узбережжя – морські зірки.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Колодязь тора в підземний світ (Well of Torah)

Ця мальовнича територія вкрита густими незайманими лісами, озерами, красивими гірськими вершинами. І кожного дня цей дивовижний краєвид розфарбовується різноманітними променями вечірнього сонця.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Дивовижний Колодязь Тора

Свою назву Колодязь Тора отримав від давньої легенди. За переказами, багато-багато років тому в цьому місці зустрічалися закохані.

Але дівчина приревнувала свого коханого і позбавила його життя. Бог Тор побачивши все це з небес, в гніві перетворив кров молодої людини на розпечену лаву, що символізувало запал любові цього чоловіка.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Загадковий Колодязь Тора

Ця лава і пропалила в землі глибоку діру, забравши в надра планети тіло загиблого юнака.

До сьогоднішніх днів зяє в землі отвір, нагадуючи людям про руйнівну силу ревнощів, яка може знищити навіть найщиріші і світлі почуття.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Колодязь Тора (фонтан – езопоток)

Колодязь Тора виглядає чарівно тільки під час припливу великих хвиль, які розлітаються на мільйони бризків. Під час відливу ви навіть можете спробувати підійти до нього ближче, але за мить загадковий Колодязь Тора набуває свого звичайного, небезпечного стану.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Колодязь Тора під час припливу

Колодязь ніколи не переповнюється водою, а значить з нього є десь інший вихід.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Колодязь Тора

Вчені досі не прийшли до однозначного висновку, як утворився даний колодязь. Аквалангісти в Колодязь Тора до цього часу не спускалися.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Колодязь Тора, краєвид

Підводні течії в цьому місці дуже сильні, і, як стверджують фахівці, колодязь швидше за все пов’язаний з мережею підземних печер, куди може і затягти ризикованого сміливця-дослідника.

Колодязь Тора (Орегон, США)
Мільйони бризок Криниці Тора

Залишити відповідь