Колодязь Тора (Орегон, США)

Колодязь Тора (Орегон, США)
Таємничий Колодязь Тора

Колодязь Тора (Well of Torah) – дивовижний витвір природи, розташований на мисі Перпетуа в американському штаті Орегон. Настає приплив і вода стікає в колодязь, створюючи неперевершену красу і принадну таємницю, нестримна хвиля в мить може засмоктати в безодню невдалого шукача пригод. В цей час здається, що відкрилися ворота підземного світу.

Ворота в підземелля

Орегон – гірський штат, знаходиться на північному заході Сполучених Штатів. Через своє розташування на крайньому заході, штат Орегон іноді називають штатом сонячного заходу – адже, подорожуючи вздовж узбережжя Тихого океану, ви можете насолоджуватися прекрасним заходом.

Ворота в підземний світ

Територія штату Орегон щедро забезпечена озерами, у тому числі глибоким озером Крейтер (Crater, 589 м). Місцеві жителі узбережжя – морські зірки.

Колодязь тора в підземний світ (Well of Torah)

Ця мальовнича територія вкрита густими незайманими лісами, озерами, красивими гірськими вершинами. І кожного дня цей дивовижний краєвид розфарбовується різноманітними променями вечірнього сонця.

Дивовижний Колодязь Тора

Свою назву Колодязь Тора отримав від давньої легенди. За переказами, багато-багато років тому в цьому місці зустрічалися закохані.

Але дівчина приревнувала свого коханого і позбавила його життя. Бог Тор побачивши все це з небес, в гніві перетворив кров молодої людини на розпечену лаву, що символізувало запал любові цього чоловіка.

Загадковий Колодязь Тора

Ця лава і пропалила в землі глибоку діру, забравши в надра планети тіло загиблого юнака.

До сьогоднішніх днів зяє в землі отвір, нагадуючи людям про руйнівну силу ревнощів, яка може знищити навіть найщиріші і світлі почуття.

Колодязь Тора (фонтан – езопоток)

Колодязь Тора виглядає чарівно тільки під час припливу великих хвиль, які розлітаються на мільйони бризків. Під час відливу ви навіть можете спробувати підійти до нього ближче, але за мить загадковий Колодязь Тора набуває свого звичайного, небезпечного стану.

Колодязь Тора під час припливу

Колодязь ніколи не переповнюється водою, а значить з нього є десь інший вихід.

Колодязь Тора

Вчені досі не прийшли до однозначного висновку, як утворився даний колодязь. Аквалангісти в Колодязь Тора до цього часу не спускалися.

Колодязь Тора, краєвид

Підводні течії в цьому місці дуже сильні, і, як стверджують фахівці, колодязь швидше за все пов’язаний з мережею підземних печер, куди може і затягти ризикованого сміливця-дослідника.

Мільйони бризок Криниці Тора

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version