Категорії
Міста, країни, люди

Контрабанда під перукою

В Індії чоловік контрабандою намагався перевезти золото на 40 000 доларів, заховане під перукою та в прямій кишці, про що повідомляє The Times of India. Митники заарештували імовірного контрабандиста.

У понеділок співробітниками митниці в міжнародному аеропорту ім. Індіри Ганді в Нью-Делі було затримано індійця при спробі переправити розплавлене золото вартістю близько 3 055 000 індійських рупій (39 947 доларів). Митниця Делі поділилася відео, на якому чиновники розрізають перуку, щоб дістати мішечок із золотом, приклеєний до шкіри його лисої голови. Митники повідомили, що у чоловіка також було два капсулоподібні мішечки із золотом, захованим в прямій кишці.

Чоловік, який мав індійський паспорт, їхав з Абу-Дабі, повідомляє The Times of India. Як повідомляє The National , його затримали після того, як він вийшов з рейсу. Тривають подальші розслідування.

Перевезення золота авіарейсами само по собі не є незаконним, але пасажири повинні декларувати кількість, яку вони імпортують або експортують, і сплачувати податки.

Залишити відповідь