Категорії
Різне

Концепт місяцехода від Toyota

Японська компанія Toyota будує незвичайний транспорт для астронавтів. У ньому вони зможуть подорожувати по поверхні Місяця. При цьому, пілотам не потрібно буде сідати за кермо, адже машина рухатиметься по заданому курсу самостійно і астронавти зможуть перебувати в транспорті без скафандрів, повідомили в The Guardian.

Компанія Toyota і японське агентство освоєння космосу JAXA сподіваються, що автомобілі будуть використані під час висадок на природному супутнику Землі в 2029 і 2034 роках. Поки ж шестиколісний транспорт на стадії концепції. Однак, відомо, що він буде їздити, використовуючи живлення від паливного елемента.

Машина зможе помістити на борту до чотирьох людей. Варто відзначити, що вони зможуть безпечно перебувати в машині протягом декількох тижнів.

Планується, що ровер зможе долати відстань до 10 тисяч кілометрів. Голова JAXA Хіроші Ямакава підкреслив, що пілотовані ровери з кабінами – це елемент, який відіграє важливу роль в повноцінному дослідженні і використанні місячної поверхні.

Експерти вважають, що таким чином Японія панує зіграти на відновленому міжнародному інтересі з дослідження Місяця.

Концепт місяцехода від Toyota
Автомобіль Toyota
Концепт місяцехода від Toyota
Автомобіль для Місяця від Toyota
Концепт місяцехода від Toyota
Машина буде вміщати до чотирьох осіб
Концепт місяцехода від Toyota
Розробкою займаються Toyota і JAXA
Концепт місяцехода від Toyota
Сонячні батареї місяцехода

Залишити відповідь