Kuvee – розумна пляшка для вина

Kuvee - розумна пляшка для вина
Kuvee - розумна пляшка для вина

Пляшка для вина Kuvee виконана зі скла, пластику та електроніки, але за всіма стандартами підходить під опис винної пляшки. Смарт-пляшка вміщує в себе 750 мілілітрів і оснащена двома відсіками під різні типи вин, через носик можна влити в келих тільки те вино, яке бажаєш випити, без змішувань всередині пляшки і потрапляння повітря в неї.

Каністри Kuvee до кожного відсіку не багаторазові і зроблені з вдруге переробленого алюмінію, що робить компоненти значно легше скляних аналогів. Балони приходять з написами про тип вина, але кожен має ще й чип RFID, який дозволяє пляшці визначити, яке вино всередині. З його допомогою користувачі зможуть ознайомитися з додатковою інформацією про вино, виноградник, залишки рідини в пляшці і свіжість напою. Після використання таких балонів пляшку дуже просто мити.

Kuvee - розумна пляшка для вина
Смарт-пляшка Kuvee

Пляшка Kuvee має вбудований сенсорний екран, Wi-Fi підключення, датчики, і вбудований акумулятор, що здатний працювати до шести годин активного використання на одній зарядці.

На сенсорному екрані відображається винна етикетка за замовчуванням, але підключившись до інтернету можна отримати поради стосовно правильності вживання напою, підказки, розповіді, винні рекомендації.

Компанія вже має партнерські контракти з California wineries Bonny Doon, B.R. Cohn, Pine Ridge, Round Pond, Girard, і Schug, це говорить про те, що нові пляшки надто не будуть відрізнятися за вартістю від своїх типових аналогів.

Kuvee зараз збирає гроші на indiegogo, зібравши аж 131 відсоток від необхідної суми в 50 000 доларів. Одна пляшка з чотирма балонами буде коштувати 199 доларів, але поки тільки на території США. Якщо всі очікування розробників збудуться – розумна пляшка вина потрапить на прилавки вже в жовтні.

Залишити коментар