Категорії
Різне

Китайський автобус-тунель виявився фейком

У Китаї завели кримінальну справу на авторів проекту автобуса-тунелю (Transit Elevated Bus або TEB), який був запущений в серпні 2016 року.

З’ясувалося, що після зйомки демонстраційного ролика, на якому інноваційний транспортний засіб їздить по дорогах, проект був фактично заморожений, повідомляє Metro.

«Ідея автобуса, якого не зупиняють пробки, виявилася занадто хорошою, щоб бути правдою», – з сумом відзначили журналісти.

З’ясувалося, що після успішної зйомки рекламного ролика, проект, на розробку якого збиралися гроші методом краудфандінгу, перестав розроблятися. Трасу, по якій їздив чудо-автобус, повинні повністю перебудувати в кінці липня.

На даний момент глава проекту TEB заарештований за звинуваченням в шахрайстві. Бізнесмену також належить інтернет-платформа Huaying Kailai, за допомогою якої збиралися гроші на будівництво автобуса.

Також у цій справі затримано 30 колег підприємця, більше 70 інвесторів подали на представників TEB в суд. Які терміни загрожують затриманим, поки невідомо.

Див. також: Випробування автобуса «майбутнього»

Залишити відповідь