Категорії
Різне

Лампа Levia

Великі компанії, такі як LG і Samsung, не завжди мають можливість експериментувати з дизайном своїх пристроїв.

На щастя, цим активно займаються невеликі стартапи, які сміливо демонструють свої ідеї і збирають гроші на їхню реалізацію через краудфандингові платформи. Один з таких проектів – лампа Levia, яка для передачі енергії використовує не провід, а електромагнітну індукцію. Розробники вже почали збір коштів на Kickstarter.

Лампа Levia, створена італійськими дизайнерами, легко підлаштовується під будь-який стиль інтер’єру. Її корпус зроблено з дорогих видів мармуру Genuine Carrara or Black Marquina, які повністю відполіровані вручну. Мармурова основа прогумована і не ковзає по поверхні столу. В лампу Levia вбудовано вкрай чутливу сенсорну кнопку, щоб лампа під включення-виключення світла не впала.

Лампа Levia живиться від розетки і споживає всього 3 Вт енергії. Термін служби досягає 50000 робочих годин – якщо використовувати її по 8 годин протягом 365 днів, лампа служитиме близько 17 років.

Щоб зібрати лампу, необхідно просто піднести її до конструкції до відчуття магнітної сили. Levia випромінює тільки тепле світло – розробники вважають, що це менше напружує очі і не впливає на якість сну.

Вартість лампи Levia оцінюється мінімум в 113 доларів – версії з використанням інших матеріалів обійдуться дорожче. Масове виробництво почнеться після збору необхідної суми, на яке компанія має намір зібрати 23 000 доларів.

Чи прикрасили б ви свою квартиру такою незвичайною лампою? Своєю думкою ви можете поділитися з читачами в коментарях.

Залишити відповідь