«Леді Малі» (італ. La Dama del Mali)

«Леді Малі» (італ. La Dama del Mali)
La Dama del Mali, Африка

В Гвінеї (Західна Африка) на півночі від Конакрі, в безпосередній близькості від кордону з Малі, в величезній гранітній скелі італійським геологом, професором Анджело Пітоні було виявлено найбільшу статую в світі La Dama del Mali.

«Леді Малі» – скульптура жінки, розташована в скелі, в недоступному місці, на висоті 1500 м над рівнем моря.

Ідеальне моделювання голови і хребта Леді Малі: голова «Леді Малі» становить близько 25 метрів, у той час як вся скульптура приблизно 150 метрів заввишки, а під нею ще майже 200 метрів. Гігантська скульптура представляє собою жіночу фігуру в головному уборі, що нагадує корону. Експерти дійшли висновку, що «Леді Малі», скоріше, індоєвропейка в королівському одязі.

«Леді Малі» (італ. La Dama del Mali)
Леді Mali

Також потрібно підкреслити майже відмінний стан скульптури «Леді Малі» – мінімальний ефект від вітрової ерозії, це, безумовно, найбільша загадка.

«Леді Малі» розташована на високій скелі над запаморочливою прірвою. Найкраще «Леді Малі» збережена з західної сторони, більш захищеної від негоди ніж зі східного боку.

Можливо, різьблення на величезній гранітній стіні в стародавні часи знаходилося на кам’янистому березі озера або моря, враховуючи той факт, що «Леді Малі» дивиться в бік Атлантики. Біля підніжжя «Леді Малі» знаходиться мережа печер з муміями шанованих місцевими жителями.

«Леді Малі» (італ. La Dama del Mali)
Леді Малі (італ. La Dama del Mali)

Було проведено дослідження породи в нижній частині скелі і вчені прийшли до висновку, що цей пам’ятник було створено не менше як 10 000 – 12 000 років тому. Вчені задалися питанням: хто був в змозі зробити такий великий кам’яний монумент у ті часи. Навіть у наші дні вартість створення такої споруди коштує значної кількості грошей.

Гранітна скеля, в якій вирізьблено «Леді Малі», знаходиться біля лінії розлому, який ділить її на два проміжних брадісейсми (bradyseisme – повільне підняття або опускання ґрунту, викликане тиском розжареної лави, яка знаходиться під дією Флегрейського поля).

Вплив повзучості на скелю, викликаний брадісейсмом, знаходиться в декількох сотнях метрів від «Леді Малі». Отже, робота була вирізана до початку брадісейсму і тому знаходиться значно нижче, ніж фактичне розташування скелі. Тому Пітоні і заявив, що, виходячи з аналізу по типу брадісейсму, мінімальний вік скульптури «Леді Малі» становить майже 20 000 років.

«Леді Малі» (італ. La Dama del Mali)
Небесно-блакитні камені Леді Малі La Dama del Mali

З географічного аналізу структури, на якій знаходиться «Леді Малі», виявили, що цю скульптуру зробили, коли вода була біля гори. Судячи з усього, 12 500 до 35000 років тому тут проходила межа давньої високорозвиненої цивілізації, яка простягалася від Сьєрра-Леоне до Гвінеї, але, напевно, і до Малі.

Насправді це цілком можливо, враховуючи, що є археологічні знахідки, які свідчать про існування розвинутих цивілізацій того часу. Знайдено багато підводних споруд біля узбережжя Куби і величезні структури зануреної Йонагуні (Японія), як зразок розвинених цивілізацій, які розвивалися від 12500 до 35000 років тому.

«Леді Малі» (італ. La Dama del Mali)
Професор Пітоні, La Dama del Mali

Поблизу «Леді Малі» в Сьєрра-Леоне професор Пітоні очолював алмазні розробки. Африканські племена розповіли йому легенду про принцесу, на яку розгнівався Бог і перетворив її на камінь, перетворив небо в камінь і кинув його на землю, перетворив зірки в камінь і кинув їх на землю…

Цікаво й те, що в цій місцевості були знайдені небесно-блакитні камені. Команда професора провела вивчення каменів у Відні. Досліди показали, що це штучний камінь, але вчені не змогли пояснити, яким чином вдалося отримати такий небесно-блакитний колір штучним методом. Крім того, за логікою речей «Леді Малі» і «Skystone» (небесний камінь), можливо, пов’язані між собою.

Виникнення статуї залишається неясним і скептики можуть заперечити деякі припущення. Так чи інакше, але й досі нерозгадане питання, «Леді Малі» дійсно штучна або це дивовижне чудо природи?

Залишити коментар