Літаючий робот-бармен «Yura»

Літаючий робот-бармен «Yura»

Інноваційний літаючий робот-бармен «Yura» з функцією самостійної підзарядки, створений для приготування чаю або фреш-міксів та інших напоїв у великій кількості.

Бармен «Yura» працює в кафе університету, може обслуговувати кілька клієнтів одночасно. Робить чай, каву і коктейлі на будь-який смак, може зігріти або охолодити напої. Розуміє голосові команди, приймає замовлення з комп’ютера і по телефону. Напої робот розливає в сферичні картриджі – склянки ємністю 0,25 л, 0,33 л, 0,5 л, 1,0 л. Кожна склянка має датчик Electrolux, який відображає стан рідини і температуру.

Це другий проект студентів-дизайнерів Київського національного університету будівництва і архітектури, перший – футуристичний аксесуар iGIF (очищає одяг), який потрапив до ТОП-70 конкурсу дизайнерів DesignLAB 2014 від компанії «Electrolux».

Робот-бармен «Yura» має комп’ютерний інтелект, вміє самостійно настроювати параметри витрати енергії, складати карту для навігації. За допомогою Wi-Fi завантажується поновлення софту, приймаються команди.

«Yura» сприймає голосові команди, напої наливає нальоту, підбирає температуру рідини, стежить за кількістю калорій, білків, жирів і вуглеводів. Звичайний користувач для щоденного використання може особисто встановити потрібні параметри.

Бармен «Yura» не потребує регулярної зарядки батареї. Акумулятор перезаряджається самостійно, використовучи кінетичну енергію. Навігаційну систему робота «Yura» можна пов’язати з популярною системою «розумного будинку».

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version