Категорії
Різне

Матриця предків

Хто керує поведінкою людей? Як влаштовано Всесвіт? І хто надає команду до появи життя? Чи існує якась голографія – матриця? Хто залишив на землі підказки до гри богів і чи може цифрова система управляти реальністю?

Відомий меценат, хімік-винахідник Стюарт Півар (саме йому світ зобов’язаний входженню в ужиток пластикових контейнерів для їжі і появі Нью-Йоркської академії мистецтв) вважає, що людству теорією Дарвіна, в якій поява людини є випадковим процесом навколишнього середовища, завдано великої шкоди.

У Півара є своя майже фантастична теорія еволюції. На його думку, походження життя не можна тлумачити тільки з точки зору всього лише однієї біології. Механізми, що відбуваються в клітинах, занадто складні. У генах немає місця для зберігання шаблонів, за якими будується тіло. Півар впевнений, що спадкова інформація зберігається в ідіоплазмі, в теоретичній поки ще не знайденій матеріальній частині клітини. Але істинним початком всього живого Півар вважає якусь енергетичну основу, яку він назвав уроформою. І всі біологічні види це лише варіанти прояву уроформи.

Всі види тварин мають схожі скелети – коти, собаки, риби. У них у всіх є череп, ребра, хребет і т.д. І є скелет, який створений для комах. Тому не можна сказати, що у нас є якась необмежена різноманітність. Насправді, кількість видів дуже сильно обмежена. В основі лежать якісь найпростіші форми, а все інше це просто варіації.

Теорія еволюції Дарвіна не може пояснити, як з найпростішої амеби, нехай навіть через мільярди років, вийшов такий складний і унікальний організм як тіло людини.

Півар вважає, що «… розглядати людину як випадковий об’єкт природи це неправильно. Ми як кристал. У геології кристали всі ідеальні. Ми всі організовані як ідеальний кристал зародка. Наші клітини з самого початку організовують себе, будуються певним чином. І ми знаходимося в тому образі, формі, яка повністю закладена і створена ними…»

Теорія Півара має математичне підтвердження. Фізики МДУ з’ясували, що вірогідність утворення людської хромосоми, тобто випадкова поява людини на землі, не більш реальна, ніж, наприклад, можливість набору всесвітньої енциклопедії за допомогою вибухів у друкарні. Адже людський організм практично ідеальний.

Як правило, спонтанні мутації утворюються дуже часто. І один випадок на мільйон, що ця мутація буде не шкідливою, а корисною, і вона якимось чином закріплюється. Тобто сама по собі еволюція не може відбуватися сама собою без якогось матричного фантомного образу. Тобто потрібні креслення. Ці факти підводять фундаментальну науку до існування Вищого Розуму, який цілеспрямовано створив живих істот і заселив ними нашу планету.

Але теоретики точних наук шукати надрозумний початок вирішили серед точних фактів і математичних величин. Так виникла теорія, що креслення, шаблон або зразок буття – це якась матриця, математична енергоінформаційна структура, можливо розумна. У матриці немає витоку і немає точки втілення. Простіше кажучи, матриця – це все те, що оточує нас.

Доктор біологічних наук професор Юрій Семків також вважає, що все живе на землі існує завдяки біоматриці. Це невидимий, але цілком матеріальний носій інформації, що вміщує в себе великі обсяги даних. Для біоматриці наші ДНК це всього лише телефонні номери або індекси, які дозволяють їй ідентифікувати потрібного абонента. Завдання ДНК притягнути потрібний інформаційний фантом, щоб він потім заповнився клітинами. Цей фантом і є справжньою структурою всесвіту. Матриця первинна, матерія і свідомість вторинна, а весь навколишній світ – це всього лише голографічний образ.

Вчені вважають, що кількість біоматриці або шаблонів обмежена. Вона звільняється, коли хтось помирає. Ось чому так складно йдуть експерименти з клонування. З десятка створених клонів виживають одиниці, тому що у них немає душі, енергошаблону або матриці.

Вода – це дуже загадкова істота, не до кінця розгадана. І якраз вона може відігравати ключову роль у створенні різних форм життя. Саме вода – це те середовище, в якій зачалося життя. Не випадково астрономи визначають придатність планети для життя по наявності води. Якщо немає води, то навряд чи можна передавати фантомно і організовувати якісь молекули. Не просто так вважається, що ми вийшли з океану. Тут закладений більш глибокий зміст. Можливо, саме вода дасть ключ до розуміння властивостей енергетичної матриці.

Щоб зрозуміти як працює матриця, можна уявити, що відбувається в біології. Наприклад, круговорот енергії речовини в природі. Пара піднімається і у вигляді хмар плаває над землею, у вигляді опадів (дощу, снігу) падає на землю. Те ж саме відбувається і з нашою реальністю. Вона здатна всіляко видозмінюватися. І в якому напрямку ми хочемо бачити внутрішній продукт нашої психіки, нашої свідомості, в цьому напрямку і піде зміна.

Вода – найпростіше з’єднання, найпоширеніша речовина у всесвіті, але при всьому цьому досі не вивчена. Найімовірніше це те середовище, в якому створювалося життя на всіх його рівнях. Одна з таємничих властивостей води – передавати неосяжну кількість інформації.

Людина на 80% складається з води. А є живі організми, наприклад медузи, які складаються з води на 99, 9%. Що змушує цю воду утримувати свою форму? Ось ці 0,1% структурують, організовують 99,9% води і вона починає плавати, розмножуватися, харчуватися, боротися за своє виживання і навіть світитися.

Вода – найпотужніший розчинник на землі. Вона легко вступає в реакцію з будь-якими речовинами. Неймовірно, але досліди показали, вода зберігає інформацію навіть тоді, коли саму речовину вже прибрано. Це доводить простий приклад. Що таке гомеопатія? Береться яка-небудь речовина, може бути навіть токсична і у високих концентраціях, і робиться розведення цієї речовини. Розводять її в 100 разів, потім ще раз у 100 і т.д. Зробили багато розведень цієї речовини. Здавалося б, після 3-4 таких стократних розведень вже від цієї речовини нічого в воді не залишиться.

І ось 200 років тому було виявлено, що такого роду розчин має лікувальну дію. Фізичні властивості гомеопатичних розчинів відрізняються від властивостей води. Але за хімічним складом це точно така ж чиста вода. Як це може бути? Виходить, що вода зберігає матрицю або енергетичний фантом будь-якої речовини і навіть живого об’єкта. З одних і тих же молекул води можна побудувати абсолютно різні субстанції, так само як з одного і того ж атома вуглецю можна зробити алмаз, вугілля, графіт, можна зробити такі частинки, які називають фулеренами, а можна і сажу.

Водень – один з найпоширеніших елементів видимої нами частини всесвіту. Можливо з нього і будується матриця або ж він і є передавачем інформації. Вода – матриця життя, здатна своїми структурами створювати структури ДНК, РНК білків і навіть вірусів. Парадоксально, але дослідники стародавніх цивілізацій знаходять все більше підтверджень того, що наші предки вже знали про матрицю світу.

Найгучніша експедиція доктора Ернста Мулдашева на Тибет була організована по слідах окультистів третього рейху. Німці вірили, що в Гімалаях зберігаються таємниці давньої могутньої цивілізації (джерела енергії, зброя та технологія створення досконалої людини). Згідно з тибетськими текстами створити таку людину можна тільки за допомогою матриці життя або Міста Богів, побудованого у міфічній країні Шамбалі (за переказами вона знаходиться в Тибеті).

Три експедиції німців зазнали невдачі. Про результати пошуків вченими із США, Великобританії, Швеції та СРСР, які послідували за німцями, практично нічого не відомо.

Матриця предків
Статуя читаючої людини

Групі Ернста Мулдашева пощастило набагато більше. Напередодні експедиції тибетський лама розповів, що шлях у Місто Богів вкаже статуя читаючої людини. Уфимські дослідники дійсно знайшли її. Статуя заввишки з 15-поверховий будинок сидить на усіченій піраміді, руки поклала вона на кам’яну пластину і трохи підняла голову до неба.

Як зазначено в тибетських текстах сакральні знання стародавніх написані на золотих пластинах. Такі книги зберігали величезну кількість інформації і, щоб сприйняти її, не потрібно було вміти читати в сучасному розумінні цього. Досить було взяти ці пластини в руки, і дані надходили до мозку. За повір’ям під цією статуєю досі зберігаються золоті пластини, де описана вся історія життя на землі. Слідом за статуєю дослідникам відкрилося те саме Місто Богів.

Це місто пірамід знаходиться на висоті близько 6 км і займає площу в діаметрі біля 50 км. Безліч різноманітних пірамід, монументів, якихось незвичайних структур, схожих на палаци без вікон і дверей. Середня висота пірамід за оцінками Мулдашева 500-600 метрів, є і 800 метрова. Це втричі вища, ніж знаменита піраміда Хеопса в Єгипті.

Матриця предків
Великий і Малий Кайлас

Найбільша таємниця пов’язана з горою Малий Кайлас. Ця піраміда висотою приблизно з 4-поверховий будинок, розташована поруч зі священною горою Кайлас. За легендами там захований камінь Чинтамани. Тобто камінь, де написано технологію створення Міста Богів. А Місто Богів, як записано в тибетських текстах, це і є матриця життя на землі.

Група Мулдашева ретельно досліджувала всі ці об’єкти. За підсумками була складена карта Міста Богів. Коли вчений показав її своїм колегам генетикам і біологам, вони побачили в ній величезне кам’яне ДНК.

Чому піраміди? Будь-який молекулярний біолог скаже, що триплет ДНК (основна частина ДНК) має форму пірамідки. А різні триплети являють собою різні форми пірамід. Вершини цих пірамідок коливаються і коливаючись можуть як би з’єднуватися і роз’єднуватися. Багато з цих пірамід в Місті Богів схожі на різні варіанти триплетів ДНК. На думку самих різних експертів піраміди дійсно володіють величезною інформаційною міццю. Це пов’язано з розташуванням піраміди, з ефектом їх форми і матеріалу, з якого вони побудовані. Дослідники неодноразово помічали схожі властивості внутрішнього устрою древніх пірамід з сучасними рупорними антенами. Більш того, всі ці споруди стоять на георозломах, в місцях концентрації і виділення електромагнітної енергії від ядра землі.

Чи можуть піраміди бути ретрансляторами матриці життя? Свідомість і фізична структура людини, яка перебуває у піраміді, якимсь чином гармонізується. Це виражається у всій енергетичній структурі організму. Рідини, яких в людині відсотків 80, якимсь чином заряджаються магнітно-електричною енергією. Вражаюче, але в Стародавньому Єгипті було своє Місто Богів і це саме комплекс пірамід.

В давнину плато Гізи називали Фортецею бога. Тобто це храмова побудова, зроблена за принципом антени. Коли потрапляєш в простір певної зони, йде перенастроювання тонких тіл, які отримують якусь енергію для їх розкриття.

Єгипетська книга мертвих і інші стародавні збірники розповідають, що відбувалося в піраміді. У саркофаг лягав жрець або фараон і проходив містерію випробування душі. Подолавши випробування, він уподібнювався небесному Осірісу. Якщо перекласти це на сучасну технічну мову, древній текст говорить, для того щоб придбати божественні властивості Осіріса, необхідно розвинути в собі п’ять перших енергетичних оболонок.

Матриця предків
Монгольські плити Го

Єгипетська концепція створення світу лягла в основу всіх сакральних навчань сходу. По ній людина має дев’ять тіл: фізичне – тіло плоті, ефірне – тіло емоцій, астральне – тіло пристрастей і бажань, ментальне – тіло думки, каузальне – надтонке тіло, що збирає досвід усіх реінкарнацій, душу, потім дух і два самих важливих тіла божественне і космічне.

Крім цього будівельники пірамід знали, що людина ділиться на два начала: КА і БА. Якщо говорити про камери царя і про саркофаг, який там знаходиться, то ця зона пов’язана з посиленням тіла КА. КА – це духовне тіло, духовний стрижень, духовний двійник людини. Тобто словом Ка древні єгиптяни і позначали якусь матрицю, по якій будувалися і вселення фізичної душі в тіло і навіть її доля.

Східні вчення стверджують, що життєвий шлях у загальних рисах визначений заздалегідь. Але більш точний варіант долі визначається щоденним вибором прийняття різних рішень. Тобто як людина розвивається, хто вийде з цієї заплідненої клітинки залежить від енергоінформаційної матриці, від структур душі і структур духу, які первинні і які визначають все.

Тіло – це голографічний образ, створюваний цією матрицею. На сході вірять у вчення карми – закон про відплату. Несподівані і випадкові події тут прийнято пояснювати луною вчинків минулого життя. Сенс людського існування, на думку мудреців Індії та Китаю, перервати низку втілень і стати божеством. Вийти з матриці можливо тільки духовно піднявшись, що вдається небагатьом. Більшість топчеться по замкнутому колу причин і наслідків. Більшість людей затиснуті в своїй біоматриці, і ця доля повністю ними керує. Тільки деякі усвідомлюють, що все визначається знанням і дотриманням кармічних законів. Для пізнання матриці зовсім не обов’язково йти в монастир.

Матриця предків
Накладення Азбуки на шахівницю

Шлях за межі системи закладено всередині кожного і цей внутрішній голос веде нас саме до еволюції. Іноді цей голос прийнято називати совістю. Але як часто його заглушають миттєві бажання фізичного тіла. Лише на більш високому рівні можна зрозуміти, що «я» і фізичне тіло це не одне і те ж, і відкинути його, що в даосизмі називається, позбавленням від трупа. А з технічної точки зору голос честі чи совісті, інтуїція або ангел охоронець – це генетично закладена програма вибору. Її можна назвати навігатором. Цей внутрішній навігатор показує, куди потрібно йти, що потрібно робити, чим займатися.

Щомиті, щотижня, щомісяця, щорічно, практично протягом всього життя людина робить вибір. Аналітика допомагає зрозуміти, що матриця жорстоко карає за неправильний вибір. У ній споконвічно закладена програма розвитку, прагнення людини до досконалості.

Якщо відхиляється від так званого внутрішнього навігатора, така людина має хвороби, розрив відносин, деградацію своєї спадковості, тобто усе, що бачимо і визначаємо словом руйнування, дисгармонія.

Езотерики вважають, що наше тіло – екран, на якому відображається правильність вибору, і якщо воно хворіє, то вибір був помилковим. Якщо людина не виконує свою місію, ця людина як шахова фігура знімається з дошки. У випадку, коли ми робимо те, що приносить душевне задоволення, ми генеруємо навколо себе енергію радості.

Більше того на переконання парапсихологів є і зворотний процес. Позитивні емоції нібито відкривають нам додаткові інформаційні канали. Будь-яка емоція викликає свій дисонанс в організмі. Ось чому дуже важливо перебувати у високих емоціях справедливості, любові і добра. Це дуже високі вібрації автоматично підключають до великого інформаційного поля Всесвіту, і коли ми резонуємо з ним, ми можемо мати доступ до великих пластів інформації, які не зашкодять нам. Але кожен з нас хоча б раз у житті прислухався до своєї власної інтуїції.

Матриця предків
Фрагмент дошки для Го (розкопки в 1990-х роках в мавзолеї Янлін імператора Цзін-ді, 188-141 до н.е.)

Коли ми розмовляємо, ми говоримо в діапазоні звукових хвиль, а є різні хвилі й такі, які попереджають про небезпеку. І на ці хвилі існують свої рецептори, які здатні вловлювати хвилі небезпеки задовго до того як відбудеться подія. Все, що відбувається в нашому житті, спочатку завантажується в нашій свідомості.

Тут думки теоретиків розходяться. Одні стверджують, що все записано у людини в підсвідомості або в особистому осередку матриці. Другі припускають, що пов’язані з іншими людьми події і в свою чергу власна поведінка впливають на ймовірність настання тих чи інших подій.

Матриця іноді дає підказки. Стародавні вважали, що підказки записані в Хроніках Акаши або Книзі доль. Тобто вся інформація про розвиток людства і про всіх живих істот записана в енергоінформаційних кристалічних решітках навколо нашої планети, по-іншому їх називають Хроніками Акаши або ноосферні утворення. Сучасні вчені, починаючи з академіка Вернадського, шукали інші назви вселенському сховищу даних: Сфера розуму, Ноосфера, Інформаційне поле Землі. Скоріш за все, мова йде про те саме. Якщо це база даних, значить її можна прочитати. Але де знайти ключі? Людина – це космічна істота, не є ізольованою структурою, вона резонує з усім Всесвітом.

Чому життя ми порівнюємо з шахівницею? У підручниках ВНЗ є таке визначення: матриця – це система елементів, розташованих у вигляді прямокутної таблиці. Якщо розглядати гру як базу даних, в якій зберігається інформація, то шукати ключі до таємниць матриці в давніх культурах, що у вигляді прямокутних таблиць збереглися протягом тисячоліть, буде набагато легше.

Матриця предків
Кам’яні плити з камінням (Бадмараг)

Го – найдавніша інтелектуальна гра (сьогодні це одна з найпопулярніших у світі), яку за легендою приніс на землю один з перших китайських імператорів. Правила прості – вся суть в стратегії, випадковості виключень. Поле для Го – це дошка з 19 вертикальними і 19 горизонтальними лініями, які перетинаючись утворюють 361 ігровий пункт. Це також і матриця. Кількість комбінацій на цій матриці приблизно відповідає кількості атомів в галактиці. Тут і загадка, як люди і в яку епоху вміли працювати з матрицями такої розмірності.

Для сучасної людини, щоб освоїти Го необхідно 8-10 років безперервного навчання. Число всіх можливих позицій на ігровому полі має порядок. Кому з древніх китайців і навіщо могло прийти в голову створити гру з такою величезною кількістю комбінацій, але приказка говорить, що в Го спочатку грали боги, а не люди. Якщо гравець в Го зустрівся з матрицею, насправді ж він вже організував велику зустріч у своєму житті або сама матриця його організувала на велику зустріч.

Тобто гра Го – це зустріч з матрицею 19х19. Дев’ятнадцятирічна система числення в принципі чужа для нашої цивілізації. Пошуки витоків гри Го призвели до дивних знахідок. У відокремлених місцях Монгольського краю були знайдені дивні плити. Така кам’яна плита стоїть на ніжках і моделює той самий ігровий комплект, який канонізований в Го. Місцеві жителі називають їх Обо. Сьогодні на них кладуть камені в знак подяки духам, так поступово Обо зростає. Пізніше дослідники знайшли ще кілька подібних споруд, яким не менше двох тисяч років. Найстаріші камені на цих плитах розташовані не безладно, в грі Го кимось зроблені ходи.

Хто і навіщо міг грати в Го тисячі років тому? Припускають, що на землю принесли цю гру представники іноземного розуму. Можна навіть уявити наскільки були розвинені їх технології. Мабуть, вони вміли моментально переміщатися в просторі, тому що в Го є такі можливості.

У китайських стародавніх міфах є вказівки на те, що перші імператори мали позаземне походження. Міфи постійно розповідають про п’ятьох легендарних імператорів, які правили ще до того, як до влади прийшли перші династичні правителі. Ці древні імператори не втомлювалися повторювати, що їхні предки не були землянами, а синами неба, що прилетіли на землю з космосу на вогнедишних металевих драконах. Тому склалася думка, що дошка для Го представляла містичний майданчик, на якому вирішувалися долі світу.

Кожна постановка каменю мала наслідки на землі. Хтось пересував людьми як пішаками або самі люди якимось чином створювали свої власні ходи. З містичної точки зору Го показує, що все в світі можна переграти.

Сама гра – спроба управляти реальністю, розіграти боротьбу між темними і світлими силами. А насправді битва ось цих двох сил допомагає досягти гармонії в цьому світі. Глибинний зміст гри – це безумовно розвиток власної свідомості. Гра не має ніякого відношення до того, що ми робимо на цій дошці. Ми вчимося прораховувати мільйони комбінацій, але не як комп’ютер перебором, а інтуїцією, вибираючи найкраще. Таке тренування для свідомості нічим не гірше, ніж буддійська медитація або даоські бесіди з Небом.

Вважають, що ключами пізнання до матриці можуть бути і карти Таро – родоначальники гральної колоди. За деякими даними Таро зародилися в Давньому Єгипті. Джерелом знань для Таро було вчення бога Тота або Гермеса Трисмегіста (його вважають реальною історичною особою). У книзі Тота говориться, що доля людини залежить від дати народження, а також від зв’язку знаків зодіаку з арканами Таро. Що цікаво, у Гермеса був чарівний жезл у вигляді двох змій, які, перетинаючись, утворюють кадуцей і роблять три з половиною обороти. Цей предмет цікавий тим, що один біт інформації в ДНК, це 3,5 обороти спіралі. Жезл Гермеса, на думку деяких дослідників, це натяк на те, що людина створена за допомогою генного матеріалу.

Матриця предків
Кадуцей – жезл Гермеса

Для чого ж необхідний був такий жезл? Якщо посилатися на першоджерела древніх, щоб занурити дух в матерію, тобто це двостороннє з’єднання духу і матерії зверху-вниз і знизу-вгору.

Цю ж саму функцію виконують і структури ДНК. Це не просто відтворення білків за допомогою ланцюжка послідовності з 4-х нуклеїнових кислот в певних порядках і зв’язках, а й інформаційна складова ДНК, яка дозволяє говорити про цілісну фантомну структуру організму. Іншими словами, душа або матриця була укладена в біологічну оболонку.

Більшість людей проводять своє життя на автопілоті, ніколи не змінюють своїх звичок і не замислюються про сенс життя. Їхні дії передбачувані і це про них придумано приказку «Від долі не втечеш». Їх життя можна порівняти із читанням розкладу поїздів, що написано, те й буде. І все ж долю при бажанні можна змінити. У людини завжди є вибір в рішеннях і будь-яку долю можна скорегувати.

Перебуваємо ми всередині матриці-математично прорахованого світу чи ні? А якщо «так», то хто створив цю матрицю? Є багато версій. Хтось каже, що це Бог, Всесвіт, Вищі космічні сили. Інші кажуть, що колись в давнину прилітали боги з інших зоряних систем і створили матрицю, по якій і розвивається людство. Це теорія панспермії або теорія посіву життя на Землю. Вона полягає в тому, що колись мислячі істоти почали поширювати по Всесвіту свої зародки життя, можливо це були молекули ДНК. Було ясно, що з цих мільярдів зародків не всі виживуть, але частина з них обов’язково приземлиться на планеті з відповідними умовами для життя.

Це не суперечить теорії еволюції, але у еволюції все одно був початок, стартова точка, в якій вже була закладена інформація про те, що повинно з’явитися пізніше. Наприклад, якщо кидати в землю насіння квітки, то з нього виростуть точно такі ж квіти. Інформація ще раніше була закладена в цьому насінні. Так і з панспермією. Елементи життя прийшли із зовні, а ми складові частини панспермії. Матриця вирішує, кому з людей народитися королем, а кому пішаком. Але навіть простий солдат може стати ферзем, коли правильно пройде свій шлях.

Залишити відповідь