McDonald’s запитує, що повернути в меню

McDonald's запитує, що повернути в меню
McDonald's проводить опитування своїх шанувальників, які пункти меню вони мріють повернути

Гігант швидкого харчування McDonald’s вирішив опитати своїх постійних клієнтів, що варто повернути в меню.

Протягом років меню McDonald’s (MCD) змінювалося. Деякі з улюблених страв тепер хочуть повернути, наприклад, McRib, який з’являється обмежено, лише коли кінцевий ланцюг може зібрати достатню кількість свинячих обрізків для сендвіч за правильною ціною.

За рік McDonald’s спробував десятки різноманітних гамбургерів, але ніхто не ностальгував за Arch Deluxe чи навіть за Hula Burger (де у складі є ананас). Але мережа випустила багато речей, які, хоча й були не дуже успішними, все ж надихнули деяких шанувальників закликати повернути їх.

Важко уявити, що шейкери McSalad або McDonald’s Snack Wraps мають велику базу шанувальників, але вони явно є. Мережа швидкого харчування нещодавно повернула свій Spicy Chicken McNuggets і улюблений сичуанський соус, принаймні частково через попит клієнтів.

Незважаючи на те, що McDonald’s не обіцяв вжити жодних дій на основі опитування в Twitter, він може зіткнутися з певною негативною реакцією, якщо цього не зробить. Пост компанії станом на полудень 24 квітня набрав майже 8600 ретвітів і понад 44 000 твітів із цитатами. Це величезна кількість залучених, що повинно привернути увагу керівництва, навіть якщо це не було важливим.

Шанувальники деяких вже неіснуючих страв тепер поділилися з мережею тим, що вони хочуть повернути. До списку увійшли й ті, які ви можете не пам’ятати.

Залишити коментар