Категорії
Різне

Метод замороженого лимона

Заморожені лимони – секретний засіб, який творить чудеса. Заморозьте лимони і попрощайтеся з діабетом, пухлиною і ожирінням. Зробіть собі послугу – заморозьте скибочки лимона.

Ви, напевно, вже знаєте, що питна вода з лимоном допомагає травленню, очищає травну систему і підвищує імунітет. А знали ви, що лимон може запобігти і вилікувати рак?

Корисні речовини є не тільки в лимонному соці, а і в лимонній шкірці, де містяться фітохімічні речовини, так звані лимоноїди, які надзвичайно корисні для нашого організму.

Більш того, існує 11 різних лимоноїдів, які запобігають розростанню ракових клітин молочної залози. Було доведено, що лікування натуральним лимоном в 10 000 разів ефективніше, ніж традиційна хіміотерапія. Доведено, що лимонін (гірка речовина, що знаходиться в лимонних зернах) знижує рівень холестерину і позитивно діє при хворобах серця.

Метод лимона замороженого
Лимонін

Приготування лимона замороженого: помийте лимони і помістіть їх в морозилку. Такі заморожені лимони зберігають свої лікувальні якості протягом декількох місяців, що дозволить мати свіжі лимонні ліки в будь-яку пору року.

Коли ви готові до використання, просто візьміть лимон заморожений і разом зі шкіркою протріть його через тертку. Ось і все.

Тепер ви маєте лимонну воду, яка повністю пройнята природними перевагами для здорового застосування.

Метод лимона замороженого можна застосовувати при бактеріальних, вірусних і грибкових інфекціях, при глистяній інвазії та інших паразитах. Природні ліки з лимона замороженого знижують артеріальний тиск, захищають від депресії.

У той час як традиційна хіміотерапія вбиває не тільки ракові клітини, а і здорові, метод замороженого лимона очищає організм без будь-яких побічних ефектів.

Простіше кажучи, ви можете не тільки насолодитися смачною приправленою лимоном водою, від якої будете почувати себе здоровіше, але й запобігти раку, проявам гіпертонії, депресії і інфекції.

Отже, немає ніяких причин, щоб не заморозити для себе лимон.

Заморожений лимон – це профілактика раку і багатьох інших захворювань.

Заморожений лимон разом зі шкіркою натріть на тертці і посипте їм ваші страви. Додавайте його в овочеві салати, морозиво, супи, макарони, спагеті, суші, страви з риби, віскі, вино, воду… Список можна продовжувати нескінченно. Всі ці продукти несподівано набудуть приємного смаку, якого ви можливо раніше ніколи не відчували. Шкірка лимона містить в 5-10 разів більше вітамінів ніж лимонний сік. Її як правило викидають, але тепер, виконуючи процедуру посипання їжі замороженою лимонною крихтою, ви можете споживати всі ці поживні речовини і бути ще здоровіше.

Покладіть вимитий лимон в морозильну камеру, а потім натирайте його в страви кожен день. Це є ключем до того, щоб зробити вашу їжу смачніше, а життя здоровіше.

Залишити відповідь