Міст High Trestle Trail

Траса High Trestle Trail довжиною 40 км діє в напрямку Ankeny (Айова) – Вудворд ( штат Айова). Відкрита 30 квітня 2011 після відновлення. Дорога проходить через округ Polk, Story, Boone і Dallas в штаті Айова. Назва дороги походить від колишнього моста 1913 року через річку Де-Мойн, між містами Madrid і Woodward.

Natural Heritage Foundation в Айова підрахував, що більше 3000 чоловік використовують цей маршрут щотижня. High Trestle Trail є основним компонентом 160 км дороги, яка проходить біля Des Moines.

Висока Естакада Трейл лежить за маршрутом колишньої вантажної лінії Union Pacific Railroad (UPRR) між Вудвордом і Анкені, штат Айова (Ankeny-Sheldahl-Slater-Madrid–Woodward).

Міст побудований в 1970-х роках для проведення залізничних перевезень на лінії Мілуокі. Цю залізничну лінію через знос обладнання на початку 2000-х років перестали експлуатувати. Оригінальні палуби мосту були видалені, його сталеві двотаврові балки повторно були використані для нового моста Union Pacific в місті Boone, штат Айова.

Тим не менш, причали або естакади залишилися на місці, і оригінальні пірси тепер підтримують нову колоду, призначену для пішоходів і велосипедистів. Між видаленням оригінальних настилів і будівництвом їх заміни, не пов’язаних між собою бетонних опор, міст неофіційно був відомий як «Стоунхендж Айови».

UPRR вперше запропонував відреставрувати лінію в 2003 році. Natural Heritage Foundation (INHF) в Айова організував і в 2005 році купив 439 акрів коридору у UPRR. В рамках угоди UPRR пожертвував більше $ 3 млн. вартості землі. Потім INHF передав ділянки землі партнерським агенціям в п’яти містах та чотирьох округах в межах коридору.

Будівництво розробила інжинірингова фірма Snyder and Associates, Inc . Будувати почали на початку 2006 року, планували включити 1010 футів дороги у Вудворді.

У 2007 році були побудовані проекти в Вудворді і в Анкені. Каталізатором для будівництва стали $ 5,6 млн. від Конгресу асигнувань у 2005 році. За допомогою додаткових державних і федеральних грантів були завершені і відкриті для громадськості в 2008 році 20 додаткових миль дороги. Останньою частиною будівництва дороги був високий міст через річку Де-Мойн.

Для будівництва надбудови нового мосту, розробленої Шак-Britson, Inc, художнє оформлення RDG Dahlquist Art Studio, поступив грант від Vision Iowa в розмірі $ 1,75 млн., проект від Органу економічного розвитку Айова (Economic Development Authority). Проект офіційно було завершено і урочисто відкрито міст в квітні 2011 року. В жовтні траса отримала статус Mid American Energy Trails і Greenways project.

З сорокаметрової естакади висотою в 13-поверхів і довжиною майже 770 метрів відкривається мальовничий вид на долину річки Де-Мойн.

Міст знаходиться недалеко від гірських шахт, які були вироблені сім’ями італійських та інших іммігрантів, що оселилися неподалік.

Настил мосту має декоративну структуру, яка представляє вигляд через шахти. Його конструкція включає декоративне освітлення, яке залишається до півночі.

High Trestle Trail з’єднує Слейтер трасою Heart of Iowa Nature в Story (51 км) і округ Marshall. З’єднання до Де-Мойн планується здійснити за допомогою Big Creek State Park і траси Neal Smith (42 км). Третє підключення планують між Вудвордом і Перрі – 140 кілометрова траса в долині річки Raccoon.

Висока Естакада Трейл лежить між двома 160 кілометровими рекреаційними петлями траси поблизу Де-Мойна. Західна петля включає в себе долину річки Raccoon і трасу Clive Greenbelt, східна – трасу Iowa Nature, трасу Chichaqua Valley і трасу Gay Lea Wilson.

Залишити відповідь