Морські блохи атакують

Морські блохи атакують
Пляж Азову

Відпочивальники на Азовському морі скаржаться, що їх атакують морські блохи – укуси болісні і залишають червоні плями, пише Hyser. Найбільше від укусів морських блох страждають діти, яких комахи атакують у воді.

Сім’я з Мелітополя розказує, що їхній маленький син, після того як викупався у теплій воді моря, почав скаржитися, що його «покусали риби». Батьки підійшли до води, щоб перевірити, але відчули, що до тіла прилипли якісь водорості. Вже на суші вони побачили дрібну істоту з двома вусиками.

Надвечір у дитини на тілі хлопчика в місці укусів з’явився набряк і свербіж, схожий на комариний. Вранці укуси перетворилися на червоні плями. Батьки звернулися за допомогою до дерматолога і їм розповіли, що це – морські блохи, на укуси яких скаржаться практично всі відпочиваючі не лише у Мелітополі, а й у курортній Кирилівці.

Лікар пояснила, що дитячий організм гостріше реагує на укуси морських блох, і діти більш схильні до алергічних реакцій.

Нашестя морських блох фахівці пов’язують зі зменшенням популяції азовських бичків, які раніше поїдали цих комах. Директор КП Рятувально-водолазної служби розповів, що після довгих штормів та постійних вітрів чимало господарів баз тепер замовляють обстеження пляжу.

Залишити коментар