Мотоцикл-трансформер

Мотоцикл-трансформер
Мотоцикл-трансформер La Moto Volante

Можливо, хтось з вас чув про проект Hoversurf, що представляє собою літаючий мотоцикл. Але вже існує розробка і цікавіше: повноцінний мотоцикл-трансформер, який може як парити над землею, так і пересуватися звичайним способом на колесах.

Такий гібридний мотомобіль з нестандартним способом для польоту назвали La Moto Volante.

Мотоцикл-трансформер
КонструкціяLa Moto Volante

На борту La Moto Volante має двигун від Maserati потужністю 470 кінських сил. Кожне колесо (а всього їх чотири) скріплюється із загальною конструкцією окремим важелем. Це потрібно для того, щоб колеса можна було розгорнути в горизонтальній площині і розташувати паралельно землі.

На відміну від вже існуючого Hoversurf, що використовує пропелери, La Moto Volante має невеликі реактивні турбіни, активуючи які водій (або в даному випадку його вже можна назвати пілот) може спокійно пересуватися в повітрі.

У стані польоту La Moto Volante за будовою схожий на квадрокоптер з чотирма лопатями, тільки ось в даному випадку їх замінюють турбіни, що дають набагато більше потужності.

Мотоцикл-трансформер
La Moto Volante, реактивні турбіни

Проект розроблявся спільно з німецькою компанією Jetcat. На даний момент ще не ясно, чи надійде зразок в серійне виробництво. Офіційно повна презентація пристрою відбудеться 31 січня наступного 2019 року, а поки що можна тільки насолоджуватися коротким тизером, доступним нижче.

La Moto Volante (в перекладі – літаючий мотоцикл) – розробка французького інженера-винахідника Людовика Лазарета. Це не перше творіння автора. Попередня розробка LM-847 також представляла собою Ховербайк, але без можливості пересування на колесах.

Залишити коментар