Категорії
Природа Тварини

На березі Уельсу помітили моржа

Біля берегів Уельсу помітили моржа невдовзі після того, як цю ж тварину з незрозумілих причин бачили біля берегів Ірландії.

На одному з пляжів Пембрукшир (Уельс) 20 березня помітили моржа, які зазвичай вкрай рідко з’являються за межами Арктики. Схоже уельський морж, це той самий, якого раніше помітили біля берегів Ірландії.

Про моржа повідомила Служба порятунку морських тварин Уельсу. За твариною волонтери спостерігали протягом кількох годин, після чого морж повернувся у воду.

«На вигляд тварина була змарніла, але загалом без травм», — повідомила Служба й додали, що , можливо, це саме той морж, якого раніше бачили біля Ірландії.

Група з питань китів і дельфінів Ірландії пізніше підтвердила, що вела спостереження за моржем, поки той не залишив узбережжя Ірландського острова: «Морж подолав 450 км за шість днів, тож, схоже, не був такий змарнілий і виснажений, як припускалося».

У коментарі інформагентству PA Media представниця Королівського товариства захисту тварин від жорстокого поводження (RSPCA) Еллі Вест припустила, що морж, можливо, здійснює заплив, а на узбережжя Уельсу виліз перепочити.

«(В Уельсі) вкрай рідко побачиш моржа. Ці великі, прекрасні тварини зазвичай ніколи не подорожують так далеко на південь. Цей молодий морж, напевно, заплив так далеко в пошуках їжі», — додала вона.

У RSPCA також зазначили, що вперше за майже 200 років існування товариства зафіксували моржа. Людей просять не підходити до тварини, щоб не налякати: на березі морж відпочиває після тривалого плавання.

Джерело