Начинка для вафельних трубочок

Крем масляний для вафельних трубочок,
Крем масляний на згущеному молоці для вафельних трубочок,
Крем заварний для вафельних трубочок,
Крем «ганаш» для вафельних трубочок,
Білковий крем на водяній бані (безе) для вафельних трубочок.

Крем масляний для вафельних трубочок

Складові для крему масляного для вафельних трубочок:
– вершкове масло – 150 г,
– цукор – 150 г,
– яйце куряче 1 шт.

Приготування крему масляного для вафельних трубочок. Яйце розтерти з цукром до білого кольору і з’єднати з вершковим маслом кімнатної температури. Крем збивати протягом 10 хвилин до отримання пишної однорідної маси. Готовий крем викласти в конвертик і начинити вафельні трубочки.

Начинка для вафельних трубочок
Крем масляний на згущеному молоці для вафельних трубочок

Крем масляний на згущеному молоці для вафельних трубочок

Складові для крему масляного на згущеному молоці:
– масло вершкове – 150 г,
– згущене молоко варене – 380 г (1 банка).

Приготування крему масляного на згущеному молоці для вафельних трубочок. Масло вершкове кімнатної температури збити міксером до отримання пишної еластичної маси білого кольору. Потім, не припиняючи збивати, додати невеликими порціями згущене молоко варене. Крем збивати ще протягом 7-10 хвилин до отримання пишної однорідної маси. Готовий крем викласти в конвертик і начинити вафельні трубочки з обох кінців.

Начинка для вафельних трубочок
Крем заварний для вафельних трубочок

Крем заварний для вафельних трубочок

Складові для крему заварного:
– жовток одного яйця,
– цукровий пісок – 150 г,
– масло вершкове – 150 г,
– цукор ванільний – 11 г (1 пакетик),
– молоко – 150 мл.

Приготування крему заварного для вафельних трубочок. За годину до приготування крему з холодильника дістати молоко, яйце і вершкове масло. Жовток відокремити від білка, білок прибрати в холодильник, в подальшому його можна буде використати для приготування будь-якого іншого десерту. У невеликій ємності збити жовток з молоком в однорідну суміш.

Яєчно-молочну суміш поставити на повільний вогонь, додати туди цукровий пісок і ванільний цукор. При постійному помішуванні довести масу до кипіння і варити до загустіння близько 4-5 хвилин. Маса вийде тягуча, схожа на згущене молоко. Перелити її в миску, накрити харчовою плівкою і охолодити до кімнатної температури.

В іншій мисці міксером збити вершкове масло до пишної еластичної маси. Продовжуючи збивати, поступово по 1 столовій ложці з’єднувати його з молочною нугою. Крем збивати до отримання однорідної пишної маси. Готовий заварний крем перекласти в кондитерський мішок і начинити ним хрумкі вафельні трубочки.

Начинка для вафельних трубочок
Крем «ганаш» для вафельних трубочок

Крем «ганаш» для вафельних трубочок

Складові для крему «ганаш»:
– шоколад – 250 г,
– вершки 35% жирності – 175 мл.

Приготування крему «ганаш» для вафельних трубочок. Вершки довести до слабкого кипіння, але не кип’ятити, а відразу додати в них розламаний на шматочки шоколад. Вершки тримати на повільному вогні і час від часу помішувати до повного розчинення шоколаду. Крем «ганаш» поставити охолоджуватися в холодильник на одну годину, після чого шоколадну масу протягом 3-5 хвилин збити міксером, поки маса дещо не посвітлішає. Готовий крем «ганаш» покласти в конвертик і начинити ним вафельні трубочки.

Начинка для вафельних трубочок
Безе для вафельних трубочок

Білковий крем на водяній бані (безе) для вафельних трубочок

Складові для крему білкового:
– яєчні білки – 2 штуки,
– цукровий пісок – 125 г.

Приготування крему білкового для вафельних трубочок. За годину до приготування дістати з холодильника яйця. Відокремити білки від жовтків. Жовтки прибрати в холодильник, з них теж можна буде приготувати крем, наприклад, заварний. Яєчні білки вилити в миску з високими стінками і збити. У збитий білок додати цукровий пісок і знову збити міксером на малій швидкості. Потім миску з безе поставити в каструлю на водяну баню, але так щоб ледь кипляча вода стикалася з дном миски. Збивати білки на водяній бані на середній швидкості 6-7 хвилин, поки цукровий пісок не розчиниться.

Миску з кремом безе зняти з водяної бані і продовжити збивати ще 1-2 хвилини до стійкої піни. Готовий крем перекласти в кондитерський мішок і наповнити ним вафельні трубочки.

Також начинкою для вафельних трубочок може служити будь-який джем, повидло або густе варення. В принципі цими ж начинками можна начинити й печені горішки з горішниці.

Начинка для вафельних трубочок
Крем-безе для вафельних трубочок з горішками

Залишити відповідь