Найбільша в світі морква

Найбільша в світі морква
Найбільша морква

Житель Міннесоти (США) потрапив до Книги рекордів Гіннеса, виростивши на своєму городі моркву вагою 10,17 кілограмів.Крістофер Кваллі розповів, що успіх був не випадковий, адже він навмисно намагався домогтися того, щоб величезний коренеплід став рекордсменом. Чоловік додав, що головним для цього були правильно вибраний ґрунт, відмінне насіння, відповідна погода і трохи удачі.

Найбільша в світі морква
Найбільша в світі морква

Незважаючи на те, що чоловік є відносним новачком в городництві, рекордна морква надихнула його так, що зараз він готовий перейти до наступної стадії і виростити рекордний помідор.

Найбільша в світі морква
Морква Кристофера Кваллі

У цьому році на грядці городника Крістофера вродив томат вагою 3,49 кілограма, що лише на 680 грамів менше, ніж зареєстрований світовий рекорд. Таким чином, городник впевнений, що у нього є всі шанси перевершити це досягнення.

Найбільша в світі морква
Морква вагою 10,17 кг

Що ж стосується морквини, то чоловік планував пересадити гігантський коренеплід, але його хитра теща встигла відрізати від нього шматочок і з’їсти. Весела жінка пожартувала, що теж стала рекордсменкою, адже вона перша, кому вдалося покуштувати найбільшу в світі моркву.

Залишити коментар