Найдорожчі породи кішок

Найдорожчі породи кішок
Абісинські кішки

Кішки – найласкавіші і найніжніші домашні тварини. Їх грація, витонченість, плавність ходи захоплюють, кумедні витівки розчулюють і веселять. У світі мільйони кішок. Деякі дістаються господарям безкоштовно, інші – за символічну платню, а треті – коштують великих грошей.

1. Найдорожча кішка – савана. Савана – гібрид домашньої бенгальської кішки і африканського сервала, з’явився в 80-х роках XX ст. Савани в холці до 60 см, люблять купатися і гратися у воді. Савана нагадує справжню дику кішку, має екзотичний зовнішній вигляд, що надає їй неймовірної популярності. Середня ціна кошенят савани знаходиться в діапазоні від 4000 доларів США.

Кіт Савана

2. Бенгальська кішка – гібрид дикої бенгальської та домашньої кішки. Ласкава, ручна кішка, із зовнішністю лісового хижака. Бенгальські кішки мають спокійний темперамент, вони ніжні і добре уживаються з іншими вихованцями. Ця рідкісна порода належить до елітних кішок, що значно впливає на ціну – від 3000 доларів США.

Бенгальська кішка

3. На початку XXI ст. компанія Lifestyle Pets вивела гіпоалергенну кішку Алерку. Ціна на неї близько 5000 доларів США.

Алерка

Але проблема в тому, що компанія в буквальному сенсі придумала породу. Цей факт довели аж ніяк не дослідження цієї породи, а численні судові позови, які надійшли на адресу Lifestyle Pets від покупців-алергіків. Цікаво, що ця ж компанія приблизно в той самий час вивела ще одну недешеву породу – Ашера, яка в реальності була Саваною.

Ашера

4. Персидська кішка – дуже поширена порода. Придбання кошеняти, якщо воно народилося від чемпіонів різних міжнародних виставок, будуть коштувати не менше 3000 доларів США. В основному діапазон цін на цю породу досить великий – від 500 до 5500 доларів.

Персидська кішка

5. Пітерболд – життєрадісні кішки, виведені в 1994 р. Кішку характеризує тонкокісткова витончена будова, хороші розумові здібності. З’явилася ця порода в результаті схрещування донського сфінкса і орієнтальної короткошерстої кішки. Тіло голе, як у сфінксів, або може бути покрите легким пушком. Величезні вуха і велика голова. Як і всі голі кішки, Пітерболди коштують недешево – близько 1000-5000 доларів США.

Пітерболд

6. Менкська кішка або порода короткошерстих кішок Манкс виведена на острові Мен, розташованому в Ірландському морі. Основна відмінна риса цієї породи – повна або часткова відсутність хвоста. Саме це робить її незвичайно привабливою для багатьох любителів кішок.

Розрізняють два різновиди «Стампі», у яких хвостик в 2-3 хвостових хребця, і «Рампа» – повністю безхвості кішки. Ціна на обидва різновиди однакова – близько 500-4000 доларів США.

Менкська кішка

7. Російська блакитна добре пристосована до життя в квартирі. Її не пригнічує обмежений простір. Кішці досить посидіти біля відкритого вікна, погратися з господарями. Зайняті власники також влаштують російську блакитну кішку. В їх відсутність вона зуміє сама себе зайняти. Ці та інші особливості цих красивих і граціозних кішок змушують людей платити від 400 до 3000 доларів США за її придбання.

Російська блакитна

8. Канадські сфінкси – незвичайні і екстраординарні безволосі тварини. Через відсутність шерсті догляд за канадськими сфінксами відрізняється від догляду за іншими породами, але це не означає, що він складний або вимагає великих витрат.

Канадський сфінкс

Ціна за одне кошенятко залежить від родоводу і забарвлення тварини: чим більш рідкісні поєднання кольорів у більш імениті батьки, тим таке кошенятко дорожче. В середньому канадські сфінкси коштують 400-2500 доларів США.

Канадські сфінкси

9. Тойгер – домашній тигр в мініатюрі. Основна відмінна особливість цієї породи – забарвлення. Селекційна робота з поліпшення характеристик породи знаходиться в самому розпалі. Офіційно порода зареєстрована лише в 2007 році. Для продажу вибирають тільки кращих, тому ціна за одне домашнє «тигреня» досить висока – близько 2500 доларів США.

Тойгер -домашній тигр

10. Мейн-кун або американська єнотова кішка – найбільша порода кішок у світі (за розмірами вона навіть може перевершити деякі породи собак). Мейн-куни рухливі, спритні й допитливі. У них густа шерсть, тому ці кішки відмінно підійдуть людям, що живуть в місцях з холодними зимами. Також вони прекрасно ловлять мишей. Мейн-кун – рідкісна порода. Мінімальна ціна за кошеня вище 1000 доларів США, а середня вартість мейн-куна 1700-2500 доларів.

Мейн-кун

11. Девон-рекс виведені в 1960-му на Туманному Альбіоні. Мають м’яку і кучеряву шерсть. Великі вуха вінчають маленьку голову киці. Девон-рекси розумні, поступливі і гіпоалергенні, що додає їм популярності. Ціна такої кішки варіюється від 400 до 1200 USD.

Девон-рекс

12. Кішка Гімалайська – довгошерста красуня, отримана як результат схрещування тайської та перської кішки. З’явилася в середині XX ст. в США. Ласкаві, слухняні, доброзичливі кішки, ідеальні компаньйони для дітей. Ціна від 500 до 1300 доларів.

Кішка Гімалайська

13. Скоттиш-фолд – висловуха кішка родом з Шотландії, виведена в 1961 році. Спокійна, добра, поступлива кішечка з низьким голосом. Всі представники цієї породи люблять вставати на задні лапки. Ціна – 200-1500 USD.

Скоттиш-фолд

14. Кішки британської короткошерстої породи з’явилися в 1984 році. Найцінніші представники мають монотонне забарвлення (сіре, блакитне, шоколадне). Дуже помірні, не надто товариські, незалежні. Купити кішечку можна за 500-1500 у.о.

Кішки британської короткошерстої

15. ЛаПерм – кучеряві котики, визнані офіційно в 1996 році. Спритні, допитливі ЛаПерми, відмінно підійдуть алергікам, а також сім’ям, в яких є діти. Нижній ціновий поріг за особину від 200 доларів, вищий – 2000.

Ла-перм

16. Кішки породи ельф з’явилися в 2006 році. Головна відмінність – загнуті вперед вушні раковини. Дуже віддані й милі створіння. Вартість кицьки починається від 2000 доларів.

Ельф

17. Абісинські – короткошерсті середнього розміру кішки з насиченим рівномірним забарвленням. Виділяються королівською поставою і грацією.

Абісинські короткошерсті середнього розміру кішки

Підведені виразні очі, великі вуха, незвичайне забарвлення дикої пуми. Абісинки незвичайно розумні, уважні, з почуттям власної гідності. Це одночасно ласкава і грайлива кішка. Абісинська кішка – вірний друг, помічник у всіх справах. Ціна від 750 доларів.

Абісинські короткошерсті

Екзотична зовнішність, рідкісне забарвлення, а також титули можуть значно підняти ціну, але скільки б не коштувала кішка, головне, щоб любов між господарем і вихованцем буде щирою і взаємною.

Кішка Абісинська

Залишити коментар Скасувати відповідь

Exit mobile version