Категорії
Міста, країни, люди

Незвичайні в’язниці світу

1. В’язниця острова Бастой (Норвегія)
У цій в’язниці немає колючого дроту, немає жорстоких наглядачів. Злочинці живуть у власних будинках. На території є кілька пляжів, тенісний корт, сауна. У всіх є робота, на якій ув’язнені повинні знаходитись з 8:30 до 15:30. Щодня арештанти отримують платню в розмірі 10 $.

Незвичайні в'язниці світу
В’язниця Аранхуес (Іспанія)

2. В’язниця Аранхуес (Іспанія)
Тут в’язні можуть жити разом зі своєю сім’єю, діти живуть у в’язниці з батьками до досягнення трьох років, а потім їх віддають родичам.

Незвичайні в'язниці світу
В’язниця Кордильєра, Сантьяго (Чилі)

3. В’язниця Кордильєра, Сантьяго (Чилі)
У цій в’язниці в ув’язнених є персональні ванні кімнати, тенісні корти, барбекю і плавальний басейн.

Незвичайні в'язниці світу
В’язниця Себу (Філіппіни)

4. В’язниця Себу (Філіппіни)
Керівництво цієї в’язниці вважає, що реабілітація ув’язнених повинна проходити за допомогою хореографії. Ролики танців з цього виправного закладу стали справжнім хітом в Інтернеті, а в самих Філіппінах деякі з в’язнів вже стали зірками.

Незвичайні в'язниці світу
В’язниця Джессап (Меріленд)

5. В’язниця Джессап (Меріленд)
Тут ув’язнених вчать в’язати.

Незвичайні в'язниці світу
В’язниця Хальден (Норвегія)

6. В’язниця Хальден (Норвегія)
У кожній камері є своя вітальня з плазмовим телевізором. Так само в’язні можуть відвідувати тренажерні зали, грати в футбол, навіть записати пісню в студії звукозапису.

Незвичайні в'язниці світу
В’язниця Її величності Уандсворт (Англія)

7. В’язниця Її величності Уандсворт (Англія)
У в’язниці пропонують освіту і виховні курси, укладено контракт з коледжем Amersham and Wycombe. У в’язниці є два тренажерних зали, спотрівний зал. У великому тюремному капеланстві є священики римської католицької, англіканської, методистської, мусульманської, іудейської, сикхскої, індуїстської, буддистької, мормонської віри і Свідків Єгови. Найцікавіше – в ув’язнених є своя радіостанція.

Незвичайні в'язниці світу
В’язниця Суоменліна (Фінляндія)

8. В’язниця Суоменліна (Фінляндія)
В’язниця полегшеного режиму, в яку відправляють незначно провинилися перед законом громадян. Вони займаються прибиранням на території історичної пам’ятки і підтримують фортеця в порядку.

Залишити відповідь