Категорії
Різне

Найшвидший дорожній велосипед

Американський виробник велосипедів Cannondale в минулий понеділок представив свій новий велосипед Cannondale SystemSix. На сьогодні це найдешевший і найшвидший дорожній велосипед в своєму класі. Він не працює на електромоторах, не майнить криптовалюту і навіть не під’єднується до смартфону через Bluetooth.

Найшвидший дорожній велосипед
Новий Cannondale SystemSix

Компанія підтверджує всі позитивні відгуки про велосипед результатами численних випробувань його аеродинамічних властивостей. Ось слова Натана Баррі, інженера-проектувальника цього дива: «SystemSix був спроектований з нуля, і кожен його елемент створений для досягнення швидкості. Аеродинамічний опір – єдина потужна сила, яку потрібно долати гонщикам, з цієї причини вона має найбільше значення. SystemSix забезпечує більшу швидкість для більшої кількості гонщиків ніж будь-коли».

На фотографіях новинки ми можемо побачити досить масивну раму, колеса з глибоким профілем HollowGram, дискові гальма і електроніку Shimano Di2. Така комплектація коштуватиме 11 000 доларів. Більш бюджетний варіант називається SystemSix Ultegra. Він буде коштувати 4000 доларів.
Свою назву SystemSix отримав завдяки шеститочковому підходу до інтегрованого дизайну рами, вилки, коліс, сидінь, керма і стебла. Саме це робить велосипед швидким в аеродинамічній трубі і на дорозі.

Найшвидший дорожній велосипед
Велосипед Cannondale SystemSix

SystemSix буде конкурувати з іншими велосипедами для гонщиків: Trek Madone, Specialized Venge і Canyon Aeroad. Деякі учасники велогонок вже змогли випробувати новий велосипед від Cannondale. Всі беззастережно називають його найшвидшим з тих, на яких їм довелося їздити.

Залишити відповідь