Найшвидший триколісний електрокар від Daymak

Найшвидший триколісний електрокар від Daymak
Триколісний електрокар від Daymak

Фірма Daymak (Канада) запускає краудфандінгову кампанію для триколісного електромобіля, який за планами має стати найшвидшим в світі.

За останнє десятиліття фірма Daymak вже пропонувала в 2011 році перший в світі бездротовий електричний велосипед, а нещодавно випустила позашляховики на сонячних батареях і повністю електричні квадроцикли, про що повідомляє сайт New Atlas. Також Daymak запустила серію електричних транспортних засобів Avvenvire, яка включає закритий велосипед, всюдихід для пустель і летючу машину в формі тарілки.

Сьогодні гроші шукають на Spiritus, який позиціонується, як «повністю електричний варіант для сучасного міського сполучення». В компанії заявляють, що двомісний автомобіль буде їздити як картинг, на нього встановлять сонячні батареї для струменевої зарядки і він набиратиме швидкість з 0 до 96 км / год за 1,8 секунди, що принесе йому титул найшвидшого триколісного автомобіля.

До липня 2021 року Daymak планує отримати 50 000 попередніх замовлень на Spiritus. Вони можуть бути розміщені через депозит на сайті компанії, і вираховуватимуться від остаточної ціни автомобіля.

Також бренд працює над Spiritus Ultimate. Модель матиме корпус з вуглецевого волокна, повний привід і можливості автономного водіння, акумулятор на 80 кВт-год для пробігу 480 км. Коштуватиме новий Spiritus Ultimate 149 000 доларів, базова версія Spiritus Delux оцінюється в 20 000 доларів, має батарею на 36 кВт-год і запас ходу 290 км. Виробництво найшвидшого триколісного електрокара почнеться в 2023 році.
Джерело