Категорії
Різне

NanoFlowcell Quant e-Sportlimousine

Автомобільна компанія nanoFlowcell (Ліхтенштейн) анонсувала свій перший концептуальний проект – автомобіль nanoFlowcell Quant e-Sportlimousine.

Новий спорткар – електромобіль за рахунок революційного методу роботи двигунів здатний розвивати неймовірну швидкість.

Технічні подробиці пристрою двигунів в nanoFlowcell поки не розголошують, проте компанія представила на суд автолюбителів деякі характеристики автомобіля.

Презентація відбулася в Женеві. В новому наноелектроавтомобілі застосовано силову установку з потокової батареєї. У рух автомобіль приводиться солоною водою.

За інформацією розробників Електромобіль e-Sportlimousine працює відразу на чотирьох електродвигунах, які в момент роботи видають до 925 к.с. Потужність сумісної роботи двигунів настільки велика, що в конструкції автівки є спеціальна електроніка, яка обмежує пікову потужність роботи. Крутний момент автомобіля – 2900 Н *м.

Варто зазначити, що до сьогоднішнього дня такі цифри отримати було нереально навіть теоретично.

Спортивний автомобіль набирає до сотні кілометрів на годину за 2,8 секунди. Максимальна оптимальна швидкість руху становить 380 км/ год. Машина вже пройшла сертифікацію в країнах Європи.

Про споживання запасу енергії і про ємності батарей нічого не відомо.

Як довго e-Sportlimousine може їхати без дозаправки? Спочатку виробники обіцяли, що машина зможе проходити до 1 000 км на одному заряді, але перед анонсом ця цифра скоротилася вже до 600 км.

Що ж стосується дизайну, то спорткар має класичний зовнішній вигляд, двері відкриваються вгору, його довжина перевищує 5.2 м.

Залишити відповідь