Неймовірні види зброї

Зброя  – пристрої, предмети, сукупність засобів, конструктивно призначених для полювання або для ведення війни, ураження живої або іншої цілі, подачі сигналів. Застосовують для нападу або для оборони.

Неймовірні види зброї
Котяча армія

Котяча армія – застосували стародавні перси під час однієї з воєн з Єгиптом. Знаючи про слабкість єгиптян до кішок, перські війська відловили і випустили тисячі пухнастих мурлик на поле бою. Битва моментально зійшла нанівець.

Неймовірні види зброї
Крижані кораблі

Кораблі з криги – в часи Другої світової війни союзними військами всерйоз розглядалася пропозиція, але вона залишилися на папері, будувати кораблі з пайкеріта – суміші тирси і льоду.

Неймовірні види зброї
Вибуховий щур

Щури-бомби – секретна зброя британських спецслужб часів Другої світової. Передбачалося підкидати трупик щура, начинений вибухівкою, в котельні заводів, фабрик і поїздів. Працівники, які виявили щура, ймовірно, повинні кинути його у вогонь, що призведе до вибуху котла. Проект не було активовано, але він розглядався.

Неймовірні види зброї
Протитанкові собаки

Протитанкові собаки – використовували їх під час Великої Вітчизняної радянськими військами проти німецьких танків. Собак спеціально тренували залазити під танки, після чого екіпірували вибухівкою і відправляли в бій.

Неймовірні види зброї
Вугільна бомба

Вугільна бомба – застосовували агенти Конфедерації під час Громадянської війни в США. Шматок вугілля з вибухівкою всередині підкидали в мішки з вугіллям, призначені для кораблів сіверян. Коли вугілля закидали в топку, відбувався потужний вибух.

Неймовірні види зброї
Повітряні авіаносці

Повітряні авіаносці – одна з тих ідей, що вічно «літає в повітрі». Їх застосовували в минулому столітті до появи літаків-паливозаправників, але зараз про них знову згадали. Можливо, через пару десятиліть ми побачимо нові по-справжньому величезні зразки.

Неймовірні види зброї
Пістолет для придушення мови

Пістолет для придушення мови –зброя, створена японським винахідником. Пістолет блискавично записує людську розмову і повторює її з затримкою в долі секунди. Продовжувати говорити, чуючи настільки своєрідне «відлуння», практично неможливо.

Неймовірні види зброї
Vespa 150 TAP

Vespa 150 TAP або гарматний моторолер – концепція була розроблена ще під час Першої світової, але перші моделі були створені для французьких ВДВ тільки в 1956 році. Сьогодні безвідкатні гармати на моторолерах замінені протитанковими гранатометами.

Неймовірні види зброї
Самонавідні кулі

Самонавідні кулі розробляють для військ США. Передбачається, що подібна амуніція дозволить солдатам вражати ціль за будь-якими перешкодами.

Цефалопод – з весни 2014 р. в Росії ведеться масштабна науково-дослідна робота: «Дослідження по створенню робото технічних комплексів з автономними ненаселеними підводними апаратами підвищеної автономності».

Зброю для контролю розуму було згадано кілька років тому в розробці російської програми озброєнь до 2020 року.
Психологічна зброя – пристрої, психологічні методи і препарати, метою яких є знизити самооцінку опонента, зробити невпевненим у собі або змусити зробити який-небудь цілеспрямований вчинок мимо волі жертви, тримати під своїм контролем групи людей.

Класифікація пристроїв впливу на психіку:
– інфразвукова техніка, вібраційна і імпульсна (інфранизька хвиля, спрямована потужним імпульсом, може створювати подобу поштовху і тим самим руйнувати будь-які предмети і тканини живого організму, використовується як засіб неконтактного терору),
– електронна апаратура – опромінення радіохвилями різної частоти, навіть до СВЧ (може бути спарена з відеоапаратурою, що дає можливість проглядати крізь стіни),
– СВЧ – апаратура, спарена з комп’ютерною системою в поєднанні з гіпнозом для вторгнення в роботу мозку,
– лазерна – для фізичних опікових поразок (джерело опромінення зазвичай встановлюється в суміжних з мешканцями квартирах, на верхніх поверхах або будинках навпроти).

Способи модифікації психіки: кодування, зомбування, психокорекція.

Реакція жертви на психологічну атаку – раптове виникнення важко контрольованих емоційно-фізичних станів:
– злість, агресія, страх, сексуальне збудження, ейфорія,
– короткочасні загострення нюху, слуху і т.п.,
– неодноразові напади функціональних розладів систем організму: запаморочення, кишкові кольки, серцеві напади, м’язові судоми, головні болі і т.п., у тому числі зі смертельними наслідками,
– при тривалому впливі – хронічні захворювання, рак,
– поява опіків і ран неясного походження,
– нав’язані сценарії поведінки, що раніше не характерні для жертви: агресія, подружня зрада, гомосексуалізм, суїцид і т.д.,
– неодноразовий вихід з ладу близько розташованих приладів, відмови побутової техніки, аварії тощо.

Залишити відповідь