Категорії
Кухня країн світу Різне

Неможливий бургер

М’ясо з рослин або «Impossible Foods» (неможлива їжа) може перевернути світ. Засновник стартапу – професор біохімії Патрік Браун 25 років пропрацював в Стенфордському університеті. Тепер він організував компанію Kite Hill, яка працює над створенням сирів з горіхового молока.

«Ми любимо м’ясо. Ми любимо сир. І протягом тисяч років, щоб їсти ці продукти, ми покладалися на тварин. Impossible Foods знайшла кращий шлях. Ми використовуємо рослини, щоб зробити найкращі м’ясо і сири, які ви коли-небудь їли», – цими словами зустрічає сайт компанії Impossible Foods своїх відвідувачів.

Компанія Kite Hill під керівництвом професора з біохімії Патріка Брауна (Стенфорд) вже протягом чотирьох років працює над розробкою їжі нового покоління – імітацією м’ясних продуктів та сирів рослинного походження.

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс, Viking Global Investors, Horizons Ventures та інші інвестори в рамках чергового раунду фінансування вклали в стартап «Impossible Foods» 108 000 000 доларів.

Проект Брауна розробляє не просто смачну їжу, а й корисну: без холестеролу, гормонів та антибіотиків. Флагманський продукт компанії – чизбургер з рослинних продуктів.

Мета Брауна – нагодувати зростаюче населення планети. За прогнозами вчених до 2050 року на Землі будуть жити дев’ять з половиною мільярдів людей. У 1940 році земну кулю населяло всього три мільярди.

Щоб підібрати специфічні протеїни і біологічно значущі елементи із зелені, насіння і зерна і відтворити м’ясні та молочні продукти, тобто щоб прибрати тваринний склад з ланцюжка виробництва, компанія Kite Hill вивчає тваринні продукти на молекулярному рівні, підбирає специфічні сумісні рослинні білки і поживні речовини і відтворює дивну комплексну складову для м’ясних і молочних продуктів.

Джерело: Неможливий бургер

Залишити відповідь