Категорії
Природа Тварини

Непрохана гостя

В ніч з 13-го на 14 вересня жителя одного з приватних будинків, розташованих по вулиці Менделєєва, що на Гданцівці (район Кривого Рогу), розбудив голосний гавкіт собаки у дворі.

– Я живу один, – розповідає Юрій Приходько журналістам газети «Пульс», – тому, звичайно, злякався. Думав, злодії у двір забралися. Пес просто «розривався» від гавкоту. Я тихенько визирнув надвір, але нікого там не помітив.

Рано вранці собака загавкав знову. Цього разу Юрій Миколайович вже вийшов надвір і побачив біля собачої будки лисицю. Руда немов дражнила пса: вона то підходила до нього, то відходила, а той через ланцюг не міг її дістати.

– Побачивши мене, лисиця миттєво ретирувалася, – каже чоловік. – Я розповів сусідові про цю пригоду, а він не повірив. Сказав, що мені привиділося спросоння. І що лисиць на Гданцівці в останні роки ніхто ніколи не бачив. Але буквально через кілька хвилин на вулиці пролунав крик нашої сусідки: «Лисиця!». Ось тобі і доказ того, що мені вона не наснилася!

Ю. М. Приходько вважає, що зголодніла дика тварина прийшла до людей, щоб знайти якусь їжу. Так що жителям Гданцівки, особливо тим, хто тримає птицю – качок, курей і т. п., слід подумати про їхню безпеку, впевнений він.

Залишити відповідь