Нова функція смартфонів Xiaomi

Торік Xiaomi представила новий системний додаток MIUI під назвою MIUI Health. Ця програма пропонує ряд функцій, такі як відстеження кроків з підтримкою бігу, їзди на велосипеді і підйому по сходах, моніторинг сну, а також відстеження менструального циклу. Тепер, з версією 2.7.4, додаток отримує нову функцію моніторингу серцевого ритму, який відстежується найнесподіванішим способом, – смартфон буде вимірювати серцебиття серця шляхом підсвічування шкіри спалахом і аналізом фотокамери.

Ще кілька років тому Samsung поставляла датчики пульсу на свої флагманські смартфони. Але з появою на ринку фітнес-трекерів і розумних годинників компанія перестала їх додавати. Ще одна причина, по якій від них відмовляються, – це економія місця для деяких інших компонентів і здешевлення собівартості апаратів.

Xiaomi також реалізувала моніторинг серцевого ритму в своєму додатку MIUI Health без спеціального датчика. Додаток використовує камеру телефону і світлодіодний спалах для вимірювання пульсу. Про це повідомляє GizmoChina. Користувачеві потрібно закрити датчик камери і спалах пальцем і почекати, поки заповниться смужка на екрані. Потім необхідно вибрати свій поточний стан в додатку: «Звичайний», «Стан спокою» і «Після тренування». Однак експерти сумніваються, що вимірювання пульсу через світлодіод і камеру будуть точними.

Як і в додатку Mi Fit, користувачі матимуть доступ до панелі управління, що відображає історію вимірювань пульсу.

Додаток MIUI Health спочатку було обмежено китайською версією MIUI 12. Але тепер вона доступна і в інших регіональних збірках програмного забезпечення.