Категорії
Міста, країни, люди

Нова версія пікапа Ford F-150

Hennessey Performance створила черговий пікап, автомобіль отримав 775-потужний мотор, про що повідомила прес-служба виробника.

Нова версія пікапа Ford F-150
Версія Ford F-150 – пікап на всі випадки життя

За чверть століття команда під керівництвом Джона Хеннессі виготовила безліч цікавих проектів. Продукцію Hennessey Performance цінують в усьому світі. Пікап Venom 775 F-150 створено на основі популярної в світі вантажівки Ford F-150. 775-потужний мотор V8 об’ємом 5 літрів. Надбавка до «стокових» 400 к.с., ще 375-ти стало можливим за рахунок установки продуктивного 3-літрового компресора і нового інтеркулера. Також були доопрацьовані окремі елементи мотора, встановлено більш чіткий повітряний фільтр, а також перепрограмовано блок керування двигуном.

Зовні новинка відрізняється фірмовими бамперами Venom, додатковою світлодіодною панеллю, збільшеним дорожнім просвітом, 20-дюймовими дисками Hennessey з гумою позашляховика на 35 дюймів.

Пікап за своїми характеристиками не поступається багатьом суперкарам – розгін до першої «сотні» робить за 3,9 с, а чверть милі долає за 12 секунд.

Всього компанія планує виготовити 100 таких автомобілів. Виробником надається гарантія на 3 роки або 36 тисяч миль пробігу (близько 60 тисяч км). Покупця потужний пікап Hennessey обійдеться в $ 90-110 тисяч.