Нова версія пікапа Ford F-150

Нова версія пікапа Ford F-150
Hennessey Performance Engineering - американський тюнінговий дім, що спеціалізується на модифікації спортивних автомобілів декількох брендів, включаючи Ferrari, Porsche, McLaren, Chevrolet, Dodge, Cadillac, Lotus, Jeep, Ford, GMC, Lincoln та Lexus.

Hennessey Performance створила черговий пікап, автомобіль отримав 775-потужний мотор, про що повідомила прес-служба виробника.

Нова версія пікапа Ford F-150
Версія Ford F-150 – пікап на всі випадки життя

За чверть століття команда під керівництвом Джона Хеннессі виготовила безліч цікавих проектів. Продукцію Hennessey Performance цінують в усьому світі. Пікап Venom 775 F-150 створено на основі популярної в світі вантажівки Ford F-150. 775-потужний мотор V8 об’ємом 5 літрів. Надбавка до «стокових» 400 к.с., ще 375-ти стало можливим за рахунок установки продуктивного 3-літрового компресора і нового інтеркулера. Також були доопрацьовані окремі елементи мотора, встановлено більш чіткий повітряний фільтр, а також перепрограмовано блок керування двигуном.

Зовні новинка відрізняється фірмовими бамперами Venom, додатковою світлодіодною панеллю, збільшеним дорожнім просвітом, 20-дюймовими дисками Hennessey з гумою позашляховика на 35 дюймів.

Пікап за своїми характеристиками не поступається багатьом суперкарам – розгін до першої «сотні» робить за 3,9 с, а чверть милі долає за 12 секунд.

Всього компанія планує виготовити 100 таких автомобілів. Виробником надається гарантія на 3 роки або 36 тисяч миль пробігу (близько 60 тисяч км). Покупця потужний пікап Hennessey обійдеться в $ 90-110 тисяч.