Новий гоночний електрокар Mission R Porsche

Новий гоночний електрокар Mission R Porsche
Гоночний електрокар Mission R

Porsche AG (німецький виробник автомобілів і сонцезахисних окулярів) на автошоу в Мюнхені презентував гоночний електромобіль Mission R. Новинка буде брати участь в монокубкових змаганнях з кільцевих автогонок, про що повідомила прес-служба виробника.

Новий гоночний електрокар Mission R Porsche
Гальма спереду 6-поршневі механізми, ззаду – 4-хпоршневі.

Porsche Mission R стане пересувною лабораторією на колесах для тестування нових технологій, інноваційних матеріалів і конструктивних рішень, які потім будуть використовуватися для серійного виробництва марки автомобіля.

Скутер-авто від Opel
Салон Opel Rocks-e

Автомобіль Mission R має два електромотори (кожен електромотор рухає свою пару коліс) з сумарною потужністю 800 кВт (1088 к.с.) в так званому в кваліфікаційному режимі. Передній двигун розвиває до 320 кВт, а задній – 480 кВт. Сумарна потужність під час гонки буде обмежена до позначці 500 кВт.

Новий гоночний електрокар Mission R Porsche
Шасі з 2-х важільною передньою підвіскою і стойками McPherson ззаду.

Живлення забезпечує тягова батарея ємністю близько 80 кВтг, заряджатися під час руху допоможе інноваційна система рекуперації. Автомобільний акумулятор забезпечений рідинним охолодженням і працює під напругою 900 В. За допомогою швидкісної зарядної станції Porsche Turbo Charging потужністю 340 кВт батарею з нуля і до 80% ємності зарядити можна за 15 хвилин.

За даними виробника, електричний Mission R своїми швидкісними і динамічними характеристиками не поступається бензиновому спорткару 911 GT3 Cup. Болід за 2,5 секунди може розігнатися до першої сотні км за годину, максимальна швидкість автомобілю – 300 км / год. До того ж Mission R застосовується технологія Porsche Active Aerodynamics (PAA) з системою Drag Reduction System (DRS), що дозволяє управляти аеродинамічними елементами в передніх забірниках повітряного фільтра і двосекційним для створення оптимальної притискної сили і розподілу повітряних потоків заднім антикрилом.

Цікавою особливістю новинки є застосування пластика, армованого волокнами льону (NFRP), який отримують з відходів сільськогосподарського виробництва. З цього матеріалу виконані двері, крила і пороги кузова, а також каркас крісла. Сам монокок з вуглепластика.

Довжина Mission R – 4326 мм, ширина – 1990 мм, висота – 1190 мм. Колісна база – 2560 мм.

Новий гоночний електрокар Mission R Porsche
18-дюймові колеса в оригінальних сліках Michelin.

На гоночні траси Porsche Mission R з’явиться в майбутньому році.