Перший в світі 4G-плащ

Перший в світі 4G-плащ
4G-плащ Motiif

У вас є смартфон? І ви знаєте, що таке смартвотч? Але як на рахунок «розумного» одягу? Інженери компанії Motiif настільки сильно надихнулися переносною електронікою, що вирішили створити плащ, що підключається до оператора зв’язку.

Плащ з незамінною назвою «M» має вмонтований модуль 4G та плафонний зарядний пристрій з високим рівнем стійкості до попадання вологи. «Розумний» одяг працює в парі з додатком для смартфона, який інформує користувача про події з життя «M», а також нагадує про необхідність одягатися по погоді, пише журнал Laptopmag.

За словами засновника Motiif Рафаеля Бальбі, «M» буде прив’язаний до попередньо оплаченого тарифного плану оператора зв’язку з 1 Гбайтом безкоштовного трафіка на місяць. По закінченні трьох місяців за кожен 1 ГБ інформаційної послуги користувачеві доведеться платити 14 доларів.

Вбудований зарядний пристрій, як повідомляється, підтримує роботу з iPhone 4, iPhone 5s, а також Android-смартфонами Samsung Galaxy S III і Galaxy S4. Для зарядки мобільного телефону достатньо покласти його в нагрудну кишеню і підключити до зарядного дока. Процедура може здатися незручною, але Бальбі запевняє, що зарядний пристрій буде надійно приховано від зовнішнього погляду. Крім того, пропонується компактний розмір і достатньо заряду для повного відновлення працездатності мобільного пристрою більше трьох разів. Щоб перезарядити плащ, досить повісити його на вішалку з бездротовим зарядним килимком.

Модель «M» поки що знаходиться на стадії розробки, але, за словами Бальбі, буде готова вийти на ринок у лютому 2014 року. А поки що Motiif набирає добровольців для тестування диво-плаща. Учасники проекту зможуть побачити процес створення підключеного верхнього одягу, поспілкуватися з інженерами та відвідати заходи, пов’язані з показом «M».

Motiif розглядає «M» як перший крок до створення повністю «розумного» гардероба:

«Це не просто плащ із вбудованою зарядкою і модулем Wi-Fi, це одяг майбутнього… Наприклад, як предмети одягу будуть взаємодіяти друг з другом і з кінцевим користувачем, який зможе отримати більше інформації про себе та навколишнє середовище.

Вартість підключеного плаща поки ще не встановлено, але розробники запевняють, що він буде коштувати не дорожче свого традиційного аналога. Припускають, що «M» поступить в продаж за ціною від 100-300 доларів.

Новий спосіб взаємодії з електронікою може запропонувати провідну косметику, наприклад, накладні вії та тіні для повік для дівчат, які все життя мріяли оволодіти надздібностями.

Залишити коментар