Категорії
Природа Тварини

Пес вижив після падіння з 90-метрової кручі

У штаті Юта (США) однорічний бобтейл по кличці Тобі вижив після падіння з 91-метрової кручі. Інцидент стався під час прогулянки по національному парку Зайон. За словами власників вихованця (сім’ї Макіннс) собака несподівано стрибнув з обриву. Ветеринар назвала порятунок пса дивом.

Тобі, зірвавшись з 91-метрової кручі, отримав кілька травм голови, очей, а також ряд подряпин. На щастя, фатальних каліцтв не виявилося. Місцеві ветеринари кажуть, що вперше стикаються з таким випадком, повідомляє CBS.

«Те що сталося з Тобі, поки не вдавалося повторити нікому. При цьому за 25 років роботи мені траплялися тварини, які гинули, впавши з шести метрів», – заявила ветеринар Келлі Х’юстон.

Бобтейл – порода собак, виведена в Великобританії. Це велика, мускулиста, квадратного формату, сильна, компактно і гармонійно складена невисоконога, кремезна тварина. Голова, тулуб, ноги і особливо стегна покриті густою, хвилястою, без завитків, пишною, досить кудлатою шерстю з хорошим підшерстям, що захищає бобтейлів від холоду і вітру.

Голова велика, пропорційна розміру собаки. Морда широка, щелепи міцні, квадратних контурів. Надбрівні дуги дуже розвинені. Перехід від чола до морди добре виражений. Губи товсті, чорні. Мочка носа велика, широка, чорна. Очі середнього розміру, широко посаджені з розумним виразом. Зуби великі, прикус – ножиці. Вуха середнього розміру, висячі, щільно прилягають до голови з помірною оброслістю.

Шия високо поставлена. Спина, поперек, круп широкі, м’язисті. Круп майже горизонтальний, висота в крижах трохи більше висоти в холці.

Кінцівки короткі (їх висота трохи більше половини висоти собаки в холці), з міцним, потужним кістяком. Плечі косі, передпліччя прямі. П’ясті короткі, широкі, міцні, стрімкі. Задні кінцівки кілька випрямлені в колінних і скакальних суглобах. Гомілки помірної довжини. Скакальні суглоби низько опущені. Плюсни масивні. Лапи круглі, склеписті на товстій подушечці.

Рухи при галопі здійснюються пружинистими стрибками, при кроці і рисі – інохіддю.

Раніше в Великобританії з скотопромисловців податок на собак не стягувався. Тому, щоб якось виділити цих собак, їм обрубували хвости. Деякі цуценята цієї породи тепер народжуються безхвостими.

Залишити відповідь