Категорії
Міста, країни, люди

Підвісний потяг Китаю

У китайському місті Циндао стартувала тестова експлуатація залізничної гілки дороги для найшвидшого в країні підвісного потяга. За цю особливість він отримав назву «Небесний поїзд».

Новий транспортний засіб покликаний стати альтернативою звичайним поїздам метрополітену, про це повідомляє телеканал CGTN.

За словами китайських інженерів, «Небесний поїзд» створювався як економічна транспортна система для жителів мегаполісів і гірських територій.

Потяг з низьким рівнем шуму, пересувається по монорельсовій дорозі на висоті від п’яти до десяти метрів, може складатися з трьох, чотирьох або п’яти вагонів.

Підвісний потяг Китаю
Вагон підвісного потягу

Максимальна місткість нового потяга – до 510 пасажирів. Максимальна швидкість «Небесного поїзда» становить 70 кілометрів за годину.

Технічний директор проекту компанії CRRC Qingdao Sifang Лю Юйвень заявив, що в новій технології використовується електродвигун з постійними магнітами, що надає перевагу перед іншими видами транспорту. Велика потужність, невеликий фізичний обсяг і легка вага – все це дозволяє підвищити ефективність експлуатації.

Розробники підвісної залізниці стверджують, що, хоча поїзд ще проходить тестування, але вже встиг встановити кілька рекордів, і якість його в три рази краща, ніж у звичайних вагонів метро.

Відзначимо, що Китай став третьою країною в світі після Німеччини і Японії, яка користується технологією підвісних поїздів.

Залишити відповідь