Пірамідальний генератор

Настав час дещо детальніше розповісти про конструкцію пірамідального генератора.

Наявність подібної енергетики стверджується численними авторами у великій кількості статей. Одна з подібних робіт «Цілющі властивості пірамід» («Енергетична піраміда»).

Більшість людей абсолютно скептично ставляться до «чудесних» властивостей пірамід та інакше як ахінеєю це не називають. І ось настав час побудувати таку піраміду і методом від противного розвінчати цю ахінею – тобто качати дармову енергію з космосу. Про деякі нібито цілющі властивості пірамід, а також про дивовижні можливості самозаточування різного шанцевого інструменту (леза, ножів, сокир, пилок і т.п.) мова не йде.

Вихідними даними була наявність трьох аркушів одностороннього фольгованого склотекстоліту стандартних розмірі 1020 x 1220 мм, які були розкроєні за наведеною схемою, виходячи виключно з органолептичних характеристик.
Ескізи пірамідного генератора.

Пакет генератора зібрано з 48 пластин. У робочому положенні пластини розташовуються вертикально. В цій піраміді такий генератор видає на холостому ходу (накопичує статичний заряд) близько 26… 27 Вольт. Причому напруга нестабільна і залежить від орієнтації по сторонах світу – максимальну потужність дає при установці паралельно північній межі піраміди. До того ж змінюється навіть полярність. Щоб не паритися з цією справою, можна поставити на виході генератора випрямний міст типу КЦ405B на 5A. На ньому, правда, падає близько 1… 1,5 В, зате полярність не змінюється, що важливо при підключенні акумуляторів та перетворювача частоти. До речі, в останньому варіанті, використовується джерело безперебійного живлення (ДБЖ) для комп’ютера, потужністю 400 Вт. Маючи на вході акумуляторну батарею на 24 В, він реально видає в мережу синусоїду 220 В + 10%.

Всі розміри і порядок складання генератора наведені на малюнках. Можна зібрати генератор інших розмірів. Потрібно лише пам’ятати, що напруга на виході безпосередньо залежить від кількості пластин, а від сумарної площі пластин – кількість накопичуваного заряду, а значить і потужність джерела, хоча для живлення одного світлодіода достатньо генератора розміром із сірникову коробку.

Ще одне правило – поза пірамідою генератор не працює. Необхідна умова – наявність правильно побудованої піраміди. Важливо дотриматися всіх розмірів золотого перетину і правильно зорієнтувати піраміду по сторонах світу. Розмір піраміди на суть процесів не впливає, від розмірів, напевно, залежить тільки потужність впливу.

Пірамідальний генератор
Пірамідальний генератор. Складальний ескіз. Габаритні приєднувальні розміри
Пірамідальний генератор
Пірамідальний генератор. Збірка панелей в пакет.
Пірамідальний генератор
Пірамідальний генератор. Ескізи панелей