Категорії
Різне

Піраміди Аляски

На Алясці знайшли дві найдавніші в світі піраміди. Глобальне потепління надало археологам унікальну можливість побачити те, що століттями було прихованим під товщею льоду і снігу.

Вперше піраміди були виявлені геологічною експедицією, коли було видно лише верхівки. Дослідження зразків показали, що каміння мають рукотворну обробку. Геологами була відзначена ретельність укладання каменів, що спостерігається і в інших мегалітичних спорудах по всьому світу, наприклад, в єгипетських пірамідах.

Піраміди Аляски
Бермудський трикутник Аляски

Стародавня підземна Темна піраміда всередині Бермудського трикутника Аляски знаходиться під контролем Пентагону. Зміна клімату викликала танення льодів, завдяки якому археологам відкрилися ці піраміди.

Варто зазначити, що серед корінних жителів Аляски ходять легенди, в яких описується піраміда, контрольована злим духом Куштакою. Для корінних жителів Аляски це свого роду Бермудський трикутник.

«Бермудський трикутник Аляски охоплює чотири регіони штату, починаючи від південно-східної пустелі і фіордів, глибоко в тундрі, і до арктичних гір. Його пункти включають велику ділянку землі від Джуно і Якутат на сході, Курган гори на півночі, і Анкоріджа в центрі штату», – вказує Крістен Когер на HowStuffWorks.

«Аборигени Аляски – індіанці тлінкіти, які живуть поруч з містом Джуно, зробили цю своєрідну таємницю частиною своєї релігійної культури. Вони вважають, що злий дух на ім’я Kushtaka, щось середнє між людиною і видрою, захоплює людей, які потонули або загубилися, і забирає їх в своє царство подалі», – пише Когер.

Одні кажуть, що піраміда на Алясці є містифікацією, а інші стверджують, що вона дійсно реальна.

Про виявлену кам’яну споруду на Алясці повідомила Лінда Мултон Хоув: «Очевидно, що об’єкт є прихованою пірамідою і знаходиться приблизно в 50 милях від гори Мак-Кінлі, що відповідає розповіді Уітла Стрібера з Unknown Country. Він повідомляв, що «побудований об’єкт, напевно, дуже давній, він більше, ніж піраміда Хеопса, чому похований – невідомо».

Ця стародавня піраміда, як повідомляється, знаходиться в так званому «Бермудському трикутнику Аляски». Існування піраміди все ще могло б бути таємницею для громадськості, якби про знахідку не повідомили в телевізійних новинах Канала 13 з Анкоріджа в 1992 році. Тоді показали сюжет, призначений відкриттю геологами і іншими вченими підземної піраміди, що за розмірами в багато разів перевищує піраміду Хеопса.

Коли Китаєм було заплановане підземне ядерне випробування, в зв’язку з чим планувалося встановити цілу купу обладнання, це обладнання вчені хотіли використовувати для складання сейсмічної карти певної території на Алясці, в результаті чого, як повідомлялося, вони виявили підземні піраміди.

В 2012 році про цей факт дізналися і тому, що відставний військовий був на Алясці в той час, як в ефірі показали відеосюжет, і він дивився телевізор разом з приятелями на його базі. Через 20 років він розповів Лінді Мултон Хоув з Earthfiles, де шукати об’єкт. За словами Хоув піраміда знаходиться приблизно в п’ятдесяти милях на північний захід від гори Мак-Кінлі (широта / довгота 63 ° 17’51 40″N 152 ° 31’24 49″ W). Висота становить 1150 футів.

Залишити відповідь