Категорії
Природа Тварини

Пітони пробили дах будинку

В австралійському Квінсленді місцевий житель-домовласник був здивований і шокований, коли, прийшовши додому, знайшов у своєму будинку двох пітонів розмірами 2,8 і 2,5 метри.

Пітони пробили дах будинку
Пітони годуються ссавцями, птахами і плазунами.

Пітони пробили стелю в приватному будинку, мабуть, в пошуках самиці, відзначає BBC, посилаючись на ловця змій, який виніс непрошених пітонів за межі будинку.

Власник будинку Девід Тейт говорить, що спочатку, коли повернувся додому, побачив змій, а потім вже шматок стелі на підлозі. Один пітон розмістився в спальні, а інший вподобав вітальню. Приблизна вага непроханих гостей становить близько 22 кг. Тейт стверджує, що і раніше бачив цих пітонів – вони грілися на його даху.

Ловець змій Стівен Браун вважає, що до Тейта «пробилися в гості» пітони «виключних розмірів».

У тварин почався сезон розмноження, тому вони доволі активні в цей час особливо при підвищеній температурі повітря, зазначив ловець, додавши, що впевнений: пітони шукали і змагалися за самицю.

Браун в разі зустрічі зі зміями, навіть такими великими, радить просто стояти на місці і не заважати їм. «Все, чого хочуть змії – це уникнути будь-якої небезпеки», – вважає він.