Категорії
Різне

ПК з Windows 10 впізнаватимуть обличчя

Після Нового року технологічні компанії стануть радувати користувачів своїми новинками. Очікується, що в майбутньому році чимало цікавинок покаже і компанія Microsoft, вдосконалюючи найпопулярнішу ОС для ПК – Windows. Чергове повідомлення стосується двох нових пристроїв від Microsoft. Одне з них передбачає, що будь-який комп’ютер, операційною системою якого є Windows 10, почне впізнавати обличчя свого користувача. Повідомляється також, на основі якої технології буде реалізована нова функція.

Як повідомляється, в 2019 році компанія Microsoft збирається порадувати користувачів новими веб-камерами для Windows 10 і Xbox One. Том Уоррен (Tom Warren) на сторінках ресурсу theverge.com, посилаючись на thurrott.com, повідомляє важливі подробиці, що стосуються новинок.

У 2019 році від Microsoft очікують двох нових веб-камер: одна з камер буде мати підтримку розпізнавання осіб Windows Hello в будь-якому комп’ютері, що працює під управлінням операційної системи Windows. Інша – з підтримкою функції Kinect стане працювати з Xbox One, що дозволить користувачеві, якщо він знаходиться перед камерою, автоматично здійснювати вхід в свої акаунти. Новинкою будуть підтримуватися впізнавання членів сім’ї і входи в різні акаунти.

Раніше в поточному році керівник проекту Surface компанії Microsoft Панос Панай (Panos Panay) в своєму інтерв’ю The Verge відзначав, що Microsoft розглядає можливість випуску веб-камер під брендом Surface. Натякаючи на новинки, як приклад він навів камеру Surface Hub 2, що працює через роз’єм USB-C.

У планах Microsoft випустити в наступному році Surface Hub 2S, яким стануть підтримуватися змінні картриджі з процесорами. Якщо компанія випустить окремо також камеру, відому по Surface Hub 2, то вона зможе працювати з усіма комп’ютерами під управлінням Windows 10.

Microsoft до цих пір не випустила власної камери з підтримкою Windows Hello і користувачам комп’ютерів (а також бізнес-користувачам) для додавання підтримки розпізнавання осіб доводиться використовувати сторонні рішення, пропоновані Creative, Razer і Logitech.

Залишити відповідь