Пломбір домашній

Пломбір домашній
Пломбір домашній

Пломбір домашній – десерт, який можна приготувати самостійно, тим більше, що зробити це не так вже й складно. Пломбір домашній виготовляють зі справжнього цільного молока, свіжих яєць і натуральних вершків.

Для рецепта пломбіра домашнього потрібні наступні компоненти:
– жовтки яєць курячих – 4 шт.,
– 200 мл цільного молока,
– вершки – 300 мл,
– цукровий пісок – 150 грамів,
– упаковка ваніліну.

Приготування пломбіру домашнього. Розділити жовтки від білків. Яєчні жовтки викласти в ємність, додати цукор або цукрову пудру і все збити міксером або вручну. Збивати потрібно до густого, білого і повітряного стану.

Невелику металеву ємність поставити на вогонь, налити в неї вершки, молоко і додати ванілін. Суміш в процесі підігрівання постійно перемішувати.

Розігріту молочну суміш вилити в збиту масу з жовтків і цукру. У процесі переливання всю суміш потрібно періодично перемішувати.

Перекласти морозиво в контейнер і поставити в морозильну камеру на 40-60 хвилин. Через зазначений час пломбір дістати з морозилки, збити міксером або вручну і знову прибрати в морозильну камеру на 50 хвилин.

Цю процедуру за тією ж самою схемою виконайте 3-4 рази.

Наприкінці твердий заморожений пломбір, активно перемішуючи, ретельно розбийте ложкою, перекладіть десерт в ємність і поставте в морозильник для повного заморожування.

Залишити коментар