Категорії
Міста, країни, люди Природа

Пляж з рожевим піском (Pink Sands Beach) на о. Харбор

Багамські острови – це райське місце, яке приваблює туристів з усього світу своїми пляжами, незабутніми видами, природою, романтичними заходами сонця, а також тут найпрекрасніше місце для дайвінгу. Але одне місце тут особливо унікальне – це пляж з рожевим піском (Pink Sands Beach), який знаходиться на острові Харбор (Harbour Island, Bahamas). Журнал Forbes назвав цей пляж Рожевих пісків «найкрасивішим з пляжів світу».

Сам острів Харбор невеликих розмірів, приблизно 5 кілометрів в довжину і 2 кілометри в ширину, але він відомий на весь світ, завдяки знаменитому пляжу, який своїм кольором манить всіх туристів і знаменитостей з усього світу.

Пляж з рожевим піском
Рожевий Харбор

І не дивно, адже пляж рожевого кольору – це дивовижне й рідкісне явище. Називається він «Pink Sands Beach», але місцеві жителі називають його «Briland». Хоча існує ще одна назва – «the Nantucket of the Caribbean».

Пляж з рожевим піском
Харбор, Багами

Пляж простягається на 5 кілометрів уздовж берега острова Харбор. Рожевий колір піску надають роздроблені крупинки раковин форамініфери (це одноклітинні організми, що мешкають на нижній частині рифів під камінням і в печерах прибережного дна океану, панцир яких пофарбований у яскраво-рожеві або червоні тони) і червоні корали.

Пляж з рожевим піском
Форамініфери

У результаті дії штормів і прибережних хвиль раковини форамініфери і частини червоних коралів викидаються на берег, де розбиваються на дрібні піщинки і в суміші з піском надають пляжу Pink Sands Beach такого незвичного рожево-червоного кольору.

Пляж з рожевим піском
Рожевий пляж на Харбор

Пісок на пляжі жорсткий і пружний, на ньому комфортно відпочивати, засмагати або бігати. Пляж ніжно омивається теплою водою без різких напливів хвиль. Прибережні води ідеальні для купання і плавання, оскільки кораловий риф захищає їх від прибою Атлантичного океану.

Пляж з рожевим піском
Рожевий пляж на Багамах

А завдяки пальмовим деревам, яких тут багато, на пляжі завжди прохолодно, навіть у спекотні дні, що дозволяє гуляти по острову не потерпаючи від спеки.

Пляж з рожевим піском
Рожевий пісок на о. Харбор

Острів Харбор відомий серед любителів дайвінгу. Тут ідеальні умови для занурення у воду: вода дуже чиста, видимість в ній поширюється до шістдесяти метрів, що дозволяє розгледіти дивно красивий і багатий підводний світ.

Пляж з рожевим піском
Рожевий острів Харбор, Багами

Тому з усього світу на острів Харбор з’їжджається велика кількість любителів підводного занурення.

Пляж з рожевим піском
Пляж Харбор

Пляж Харбор досить популярний. На ньому люблять відпочивати знаменитості, які іноді купують поблизу пляжу будинки.

Пляж з рожевим піском
Пляж з рожевим піском

На тлі рожевих пісків пляжу Pink Sands Beach люблять фотографуватися моделі для глянцевих журналів і реклами. Завдяки своїй популярності на острові Харбор є кілька десятків першокласних готелів.

Пляж з рожевим піском
Пляж з рожевим піском на острові Харбор

Якщо ви зважитеся приїхати відпочити на цей дивовижної краси пляж, то знайте, що відповідний для відпочинку сезон триватиме з вересня по травень.

Пляж з рожевим піском
Берег острову Харбор, Багами

Не забудьте заглянути на острові Харбор в сувенірні лавки і магазинчики, які вас здивують дуже низькими цінами. Все це завдяки місцевій владі, яка регулює ціни в рамках затвердженої ними програми економічного розвитку острова.

Пляж з рожевим піском
Pink sands на Харбор

І тут є практично все, але найкращими покупками на острові Харбор, звичайно ж, є місцеві сувеніри, які дозволять вам повертатися сюди думками знову і знову, дивлячись на них вже вдома.

Пляж з рожевим піском
Дивовижний Харбор, Багами
Пляж з рожевим піском
Пляж Pink Sands Beach
Пляж з рожевим піском
Pink Sands Beach на Багамах

Залишити відповідь