Полуничний джем

Полуничний джем
Полуничний джем

Рецепт приготування полуничного джему з додаванням свіжовичавленого соку червоної смородини. Калорійність: 489 ккал. Складові із розрахунку на 4 персони. 

Інгредієнти для приготування полуничного джему:
– 250 мл свіжовіджатого смородинового соку (400 г червоної смородини),
– 750 г полуниці,
– 2 пакетика лимонної кислоти «Др. Оеткер »,
– 500 г цукрового піску,
– 1 пакетик «Желфікс 2: 1».

Приготування полуничного джему. Для приготування полуничного джему червону смородину ретельно переберіть. Пересипте її в друшляк і промийте в проточній холодній воді. Дайте воді стекти.

Ягоди смородини в друшляку розімніть дерев’яною або мідною ступкою, для чого друшляк ліпше закріпити над каструлею з широкими краями. Сік червоної смородини злийте в заздалегідь підготовлений скляний посуд і відміряйте 250 мл (1 склянку).

Полуницю також акуратно переберіть, ретельно промийте і викладіть на паперовий рушник, щоб вона висохла. Обережно видаліть зелені хвостики.

У каструлю покладіть полуницю і налийте смородиновий сік. Додайте вміст пакетика «Желфікс 2: 1», змішаний з двома ложками цукру і поставте на вогонь. Тепер засипте решту цукру і кип’ятіть 3 хвилини, безперервно помішуючи.

Полуничний джем зніміть з вогню і відразу ж залийте в підготовлені банки. Банки з варенням закрийте і переверніть на 5 хвилин.

Порада: за допомогою «Желфікс 2: 1» можна швидко приготувати будь-яке варення, джем, желе, при цьому заощадивши цукор.

Leave a comment