Позашляховик-баггі

Позашляховик-баггі
SkyRunner в дії

Британською компанією Parajet Automotive був створений позашляховик-баггі, який здатний їздити по вибоїстій місцевості і літати за допомогою парашута і рушійного пропелера. Розробники назвали цей транспортний засіб SkyRunner.

Як повідомляється на сайті компанії, позашляховик-баггі SkyRunner обладнаний 123-сильним двигуном Ford і має вагу 430 кілограмів. Швидкість на землі і в повітрі відрізняється і становить 180 і 100 кілометрів за годину відповідно. Проїхати SkyRunner може 700 кілометрів, а ось пролетіти приблизно вдвічі менше.

Позашляховик-баггі
Баггі-літун SkyRunner

В повітрі транспортний засіб SkyRunner рухається за рахунок пропелера, а не дає впасти апарату спеціальний парашут. Як кажуть творці, за рахунок того, що у баггі немає жорстких складних крил, а лише парашут, перевести його в стан польоту можна за лічені хвилини.

Розробники запевняють, що така конструкція є надійною і поєднує в собі простоту і безпеку, надаючи покупцеві комплект пригод в одному пристрої. Також SkyRunner здатний приземлятися на пляжі або іншій відкритій і навіть нерівній місцевості, а не тільки на злітно-посадковій смузі.

Позашляховик-баггі
Транспортний засіб SkyRunner

Розробка «баггі-літуна» почалася ще в 2009 році, але тільки зараз пристрій виходить на ринок. На відміну від інших концептів літальних апаратів, SkyRunner можна буде придбати вже на наступному тижні на сайті виробника. Вартість апарату становитиме 119 000 доларів. Ціна апарату немаленька, але в будь-якому випадку знайдуться екстремали-мандрівники, готові заплатити таку суму за незвичайну розвагу. Також творці думають, що SkyRunner буде корисний службам порятунку і командам швидкої допомоги, які працюють в горах.

Залишити коментар