Категорії
Психологія

Правила долі

Виявляється, у долі є свої правила. Це навіть не правила, а психотерапевтична техніка, в основі якої лежить переконання, що вимагає цілеспрямованості та наполегливості від зацікавленого.

Найкраще повісити правила в кімнаті, щоб вони постійно потрапляли на очі. Спробуйте і дуже скоро переконаєтесь, що доля почала посміхатися вам.

1. Початок всьому є порожнеча, але і порожнеча повинна бути заповнена.

2. Для здійснення мрії одного бажання замало – тільки у випадку прийняття того чи іншого рішення з’являються можливості.

3. Щоб змінити свій напрямок, зупиніться, а вже після цього починайте рух в інший бік.

4. У житті доводиться розплачуватися за все, але найдорожчою є бездіяльність.

5. Якщо людина весь час боїться зробити помилку, то, навіть не підозрюючи про це, робить найбільшу в своєму житті помилку.

6. У житті немає випадковостей.

7. Якщо ваша мета недосяжна, сконцентруйтеся на іншій. Досягнувши її, спробуйте повернутися до досягнення першої цілі.

8. Якщо у життя нічого не просити, то воно нічого й не дасть. Якщо просити що-небудь і як-небудь, то і відповідною буде відповідь. Необхідно чітко формулювати бажання.

9. Не буває абсолютного задоволення життям. Воно завжди обмежене законом відносності.

10. Якщо прагнете змін, забудьте про пасивність. Саме активність допоможе долі надати вам шанс для досягнення мрії. Визначте свій маршрут і відправляйтеся в дорогу.

11. Життя завжди змушує людину вирішувати те завдання, якого вона уникає. Від нього неможливо сховатися. Не вирішивши якесь завдання сьогодні, доведеться його вирішувати завтра на іншому життєвому етапі, але за рішення прийдеться заплатити набагато більше.

12. В житті завжди є вибір. Іноді вибір полягає у відсутності вибору. Втрати неминучі, придбавши одне, завжди втрачаєш щось інше.

13. Нове завжди має на увазі зміну або навіть руйнування старого. Для цього потрібен час, сили і знання. Якщо немає знань, то краще не руйнувати старого.

14. Коли людина намагається змінити життя, їй заважають закоренілі стереотипи і старі звички, тому зміни завжди вимагають душевних витрат.

15. Зазвичай притягується саме те, чого ви найбільше любите, чекаєте або боїтеся, тому що свідомість фокусується саме на цьому. Доля не дає зайвого. Доля щедра, але в рамках бажаного. Розкрийте рамки і отримаєте більше.

16. Все життя – суцільні протилежності. Когось ми любимо, а когось ненавидимо. З кимось дружимо, а з кимось конкуруємо. Зустрічаємося і розлучаємося, купуємо і втрачаємо. Людина прагне до стабільності і водночас незадоволена розміреним життям. Неможливо щось зрозуміти, не знаючи протилежності.

17. Люди прагнуть до гармонії. Але щоб її досягти, потрібна гармонія всередині себе, прийняття своїх достоїнств і своїх недоліків, усвідомлення недосконалості і внутрішнє умиротворення. Необхідно, щоб розум, почуття і вчинки діяли узгоджено.

18. Треба розуміти, що світ не створений лише для задоволень. Дуже часто це не відповідає нашим очікуванням і бажанням. Але завжди потрібно робити добро. Той, хто не здатний на це, ніколи не оцінить отримане від інших добро.

19. Людину завжди дратує те в людях те, що сидить в ній самій. Інші люди можуть бути для нас дзеркалами, потрібно тільки уважно вдивлятися в них.

20. Якщо спокуса бажання примушує володіти чимось, то Ви не визнаєте своїх достоїнств і здібностей. Вдивіться в себе, можливо Ви вже володієте набагато більшим, ніж бажаєте.

21. Складно протистояти негативним думкам, які змушують хвилюватись, страждати, мучитися. З цього негатива виділіть одну з таких думок і придушіть її. В цей час Ви розірвете шкідливий ланцюжок, який не буде вже так сильно докучати Вам.

22. Приймайте себе таким, яким Ви є. Тоді хвилювання, комплекси, тривоги зникнуть і Ви зможете почати більш повноцінне життя.

23. Світ навколо нас абсолютно нейтральний. Це ми робимо його поганим або хорошим. Намагайтеся реальність сприймати позитивно, і тоді вона стане радісною і щасливою.

24. Ніколи не ставтеся до думки оточуючих як до вердикту. Бути для всіх хорошим не можливо. Недоброзичливці знайдуться завжди. Не дозволяйте їм брати над собою верх.

25. Ми не знаємо звідки приходимо в цей світ і не знаємо куди потрапимо, коли підемо звідси. Можливо, сенс нашого існування і є саме життя у всіх його проявах.

Прості правила і прості поради. Дотримуватися їх не складно, але користь від них неоціненна.

Залишити відповідь