Про 50 пенсів з Шерлоком

Про 50 пенсів з Шерлоком
У Британії викарбували 50 пенсів з Шерлоком Холмсом

Королівський монетний двір Великобританії випустив монету в 50 пенсів з зображенням Шерлока Холмса. Про це повідомляє ТАСС.

Випуск приурочений до 160-річчя з дня народження письменника Артура Конан Дойла (1859-1930). За словами дизайнера монети Стівена Ро, він прагнув перерахувати найпопулярніші пригоди Шерлока Холмса через що довелося зменшити шрифт.

«Сподіваюся, що це заохотить «внутрішнього детектива» у тих, кого зацікавила монета. Єдиний спосіб розгадати загадку тексту – використовувати той елемент спорядження, який завжди знаходиться у сищика: збільшувальне скло», – додав майстер.

За даними Книги рекордів Гіннесса, Шерлок Холмс став «найекранізованішим літературним героєм». Детективові поставлені пам’ятники, в його честь названі громади і музеї.

Раніше стало відомо, що Мартін Фріман ледь не позбувся ролі Шерлока в фільмі через складний характер. Актор іноді дозволяє собі різкі і категоричні висловлювання, а одного разу подібна поведінка ледь не коштувала йому ролі в тому самому фільмі «Шерлока», який зробив Фрімана зіркою світового масштабу.

А голлівудський актор Роберт Дауні-молодший готується знову зіграти Шерлока Холмса в третій частині франшизи. Про це він натякнув на своїй сторінці в Твіттері.

Залишити коментар